ExclusiveAgnieszka Hyży o rywalizacji z Karoliną Gilon i odejściu z Polsatu. Przygotowała sobie plan B [WIDEO]

Agnieszka Hyży o rywalizacji z Karoliną Gilon i odejściu z Polsatu. Przygotowała sobie plan B [WIDEO]

Agnieszka Hyży, Karolina Gilon
Agnieszka Hyży, Karolina Gilon

18.01.2021 16:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Hyży swoją karierę w mediach rozpoczęła prawie dwie dekady temu. To właśnie wtedy wygrała razem ze swoją mamą konkurs piękności i została twarzą marki Oriflame. Później postanowiła iść za ciosem i brała udział w kolejnych catingach, a także konkursach piękności. W 2005 roku wzięła udział w wyborach Miss Polski i udało jej się dotrzeć do ścisłego finału. Wczorajszego wieczoru również zachwycała na scenie, prowadząc konkurs Miss Polski 2021.

Agnieszka Hyży o nowych twarzach Polsatu. Jak ocenia Karolinę Gilon?

Gwiazda przez wiele lat była prowadzącą flagowe programy Polsatu oraz największe wydarzenia organizowane przez stację. Można było ją oglądać w Kulisach Tańca z gwiazdamiSię kręci i na sopockim festiwalu. Od jakiegoś czasu Agnieszka coraz rzadziej pojawia się w telewizji.

Hyży w rozmowie z reporterką Jastrząb Post opowiedziała o pracy w telewizji oraz zdradziła, co sądzi o nowej twarzy stacji, czyli Karolinie Gilon.

Uważam, że młodość i nowe osoby, nowe nazwiska zawsze się gdzieś pojawiają w przestrzeni. Po 16 latach myślę, że przywykłam do tej sytuacji. Wszyscy też wiedzą, że ja świadomie zaczęłam inne projekty, realizuję się na innych polach i płaszczyznach od dobrych kilku lat. Więc tak nie do końca mnie już takie rzeczy interesują i nie spoglądam na nie przez pryzmat siebie.

Agnieszka ma bardzo dojrzałe podejście do swojej pracy w telewizji:

Ja zawsze powtarzałam, że masz swoje 5 minut w sensie takim, że jest cię bardzo dużo. Pamiętam czasy, kiedy pracowałam non stop, byłam non stop w telewizji. I wiedziałam, że przyjdzie moment, kiedy przyjdą inni i nowi. Czy to będzie Karolina Gilon, czy ktoś inny. Tak po prostu jest. Najważniejsze, to jest mieć tego świadomość i spróbować zbudować sobie jakiś plan B.

Żona Grzegorza Hyżego od dawna ma gotowy plan B. Gwiazda ma dwa dobrze prosperujące biznesy – prowadzi sklep z e-bookami gwiazd oraz jest wedding plannerką.

Wyobrażacie sobie ramówkę Polsatu bez programów z udziałem Agnieszki?

Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2020
Agnieszka Hyży - wybory Miss Polski 2020
Sylwester w Polsacie 2020 - Agnieszka Hyży
Sylwester w Polsacie 2020 - Agnieszka Hyży
Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020 (po operacji zmniejszenia piersi)
Karolina Gilon – Bestsellery Empiku 2020 (po operacji zmniejszenia piersi)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także