ExclusiveAgnieszka Hyży pierwszy raz oficjalnie o relacjach z byłą żoną Grzegorza! Jaki ma kontakt z Mają? [WIDEO]

Agnieszka Hyży pierwszy raz oficjalnie o relacjach z byłą żoną Grzegorza! Jaki ma kontakt z Mają? [WIDEO]

Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży, relacje z Mają
Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży, relacje z Mają

04.03.2019 15:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agnieszka Hyży skomentowała swoją relację z Mają Hyży. Jaki kontakt ma z byłą żoną swojego męża? Czy rozmawiają ze sobą? Pierwszy taki wywiad z gwiazdą Polsatu.

Agnieszka Popielewicz w 2015 roku poślubiła Grzegorza Hyżego. Para pobrała się w tajemnicy, o ich włoskim ślubie nie wiedział nikt do dnia, w którym Życie na gorąco opublikowało zdjęcie z ceremonii zrobione podobno przez przypadkowego polskiego turystę. Para za naruszenie prywatności spotkała się z wydawcą tygodnika w sądzie.

Swego czasu w tabloidach pojawiły się plotki o rzekomym konflikcie małżonków z byłą żoną Grzegorza – Mają Hyży. Szybko jednak okazało się, że relacja całej trójki jest jak najbardziej poprawna. Warto zaznaczyć, że gdy Agnieszka zaczęła spotykać się z muzykiem, ten był już po rozwodzie ze swoją ówczesną żoną i matką jego dzieci.

W rozmowie z naszą reporterką Hyży zdementowała plotki na temat napiętej atmosfery jaka – według relacji niektórych mediów – ma panować pomiędzy nią a eks partnerką Grzegorza:

Relacje są takie jak powinny być. Czyli jak najbardziej realne i pozytywne. Jeżeli chce się tworzyć fajne relacje dla dzieci i dawać im dobry przykład, to absolutnie się nie unika kontaktu, załatwia się rzeczy dnia codziennego, rozmawia się, żartuje, uśmiecha do siebie. To po prostu media dopisały niestworzone historie i to juz w ogóle wsystko urosło do tangii tragedii i innych sytuacji, a jest jak najbardziej przyzwoicie i myślę, że wiele rodzin mogłoby się od nas uczyć

A jaki stosunek do siebie mają dzieci pary – synowie Grzegorza i córka Agnieszki?

Lubią ze sobą spędzać czas. Jak to z rodzeństwami bywa, nawet nie z krwi, raz się kochają, raz się na siebie złoszczą, także jest ciekawie w domu.

Cała rozmowa poniżej:

  • Maja Hyży w białej sukience
  • Maja Hyży pokaz mody zimowej
  • Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na balu Gwiazdy Dobroczynności
  • Grzegorz Hyży, Agnieszka Hyży - XIV Noworoczny Obiad z Gwiazdami
  • Agnieszka Hyży i Grzegorz Hyży na balu Gwiazdy Dobroczynności
  • Agnieszka i Grzegorz Hyży - Walentynki 2019
  • Maja Hyży – Boże Narodzenie, święta 2018
[1/7] Maja Hyży w białej sukience
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także