NewsyAgnieszka Chylińska znowu zmieniła styl. Ani śladu osobliwej grzywki

Agnieszka Chylińska znowu zmieniła styl. Ani śladu osobliwej grzywki

Agnieszka Chylińska (fot. KAPiF)
Agnieszka Chylińska (fot. KAPiF)
08.01.2024 17:46

Kto śledzi karierę Agnieszki Chylińskiej ten doskonale wie, że piosenkarka uwielbia co jakiś czas czynić mniej lub bardziej widoczne zmiany w swoim wyglądzie. Od kiedy triumfalnie powróciła na polską scenę muzyczną, artystka zdołała przejść przez dziesiątki rozmaitych metamorfoz.

Agnieszka Chylińska znowu postawiła na rewolucję

W ostatnich latach Chylińska dała się poznać fanom jako osoba lubiąca przede wszystkim punkowy styl ubioru. Doskonale podkreślała to swoimi fryzurami, które co jakiś czas czekały niechybne zmiany. Zeszłe miesiące upłynęły u niej pod znakiem oryginalnej, równo i wysoko przyciętej grzywki. Wszystko wskazuje jednak na to, że wokalistka zrezygnowała już z takiego wariantu i dała się porwać kreatywności.

Na ostatnim ze wrzuconych przez nią na media społecznościowe zdjęć widać, że po równiutkiej grzywce ani śladu. Artystka co prawda nie zmieniła koloru włosów (nadal pozostają one czarne), wróciła jednak do fryzury postawionej na sztorc. Tak zamierza zaprezentować się widzom nachodzącej edycji Mam talent, która telewizyjną premierę zaliczyć ma już na wiosnę tego roku.

Podoba wam się taki look?

Jak widzi karierę i rodzicielstwo?

Pogodzenie rozwijającej się kariery muzycznej z rodzicielstwem to nie lada wyzwanie. Chylińska wprost przyznaje, że wiązało się to dla niej z pewnymi trudnościami, jest jednak zadowolona ze wszystkiego co udało jej się w życiu osiągnąć.

Przede wszystkim kiedy zakładasz rodzinę, to wszystko jest do góry nogami. Mam doświadczenie tych 30 lat i wszystko się zmieniło, jeśli by się nic nie zmieniło, to znaczy, że stałabym w miejscu i nie osiągnęłabym takiego sukcesu, gdybym cały czas trzymała się swojej strefy komfortu (…) 48-letnia Chylińska może się cieszyć z tego wszystkiego, co ta małolata wykonała te ileś lat temu i myślę, że warto było, po postu zaryzykować, czasem trochę popłakać, podłamać się, ale jeśli mam liczyć plusy czy minusy, to tych plusów jest zdecydowanie więcej - powiedziała w rozmowie z "Co za tydzień". 
Agnieszka Chylińska (Instagram)
Agnieszka Chylińska (Instagram)
Agnieszka Chylińska (Instagram)
Agnieszka Chylińska (Instagram)
n/z: Chylinska Agnieszka / TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - 2023-08-23 / fot.KAPiF
n/z: Chylinska Agnieszka / TOP OF THE TOP Sopot Festival 2023 - 2023-08-23 / fot.KAPiF
Agnieszka Chylińska (fot. AKPA)
Agnieszka Chylińska (fot. AKPA)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także