NewsyAgnieszka Chylińska planuje kolejne dziecko? Gwiazda skomentowała doniesienia prasy w typowym dla siebie stylu.

Agnieszka Chylińska planuje kolejne dziecko? Gwiazda skomentowała doniesienia prasy w typowym dla siebie stylu.

Agnieszka Chylińska dementuje plotki o ciąży
Agnieszka Chylińska dementuje plotki o ciąży
Rafał Kowalski
16.12.2015 21:52, aktualizacja: 16.12.2015 23:46

Agnieszka Chylińska jest znana ze swojego wyjątkowego poczucia humoru. Do życia podchodzi z dystansem i uśmiechem na twarzy. Obecnie skupia się na pracy nad nowym krążkiem, który swoją premierę będzie miał na wiosnę przyszłego roku. Fani wokalistki już nie mogą się doczekać, a sama Agnieszka podsyca atmosferę wokół nowej płyty pokazując swoje zdjęcia ze studia nagraniowego.

Niestety pracę nad nowym albumem przerywają coraz to nowe doniesienia prasy kolorowej. Tym razem według tabloidów Chylińska jest gotowa na kolejne dziecko. Rzekomo miała powiedzieć o tym w rozmowie z Dobrym Tygodniem, w którym czytamy:

Być może niedługo ta gromadka się powiększy, ponieważ piosenkarka mówi, że chciałaby mieć jeszcze jedno dziecko.

Jak się okazuje, wywiad wokalistki z tym pismem nie miał w ogóle miejsca. Na swoim Facebooku piosenkarka w mocny, ale i dowcipny sposób skomentowała najnowsze doniesienia mediów:

Znowu kolejne pismo, które RZEKOMO przeprowadziło ze mną wywiad, wie lepiej co słychać u mnie i mojej macicy... Natychmiast "życzliwe" portale podały temat dalej. Ech...żenujące. Niedługo Święta. Może chociaż karp przemówi ludzkim głosem.

Życzymy Agnieszce dużo spokoju nie tylko na święta. Sama Chylińska ma świadomość jak dobrą jest wokalistką - dzięki temu nie musi uzyskiwać rozgłosu przez współtworzenie plotek, którymi karmią się kolorowe magazyny. Za to Cię kochamy!

Agnieszka Chylińska zdementowała plotki o ciąży na swoim Facebooku
Agnieszka Chylińska zdementowała plotki o ciąży na swoim Facebooku
Obraz
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także