NewsyAgnieszka Chylińska w niebieskich włosach na spacerze z przyjaciółką. Emocjonalny wpis poruszył gwiazdy

Agnieszka Chylińska w niebieskich włosach na spacerze z przyjaciółką. Emocjonalny wpis poruszył gwiazdy

Agnieszka Chylińska
Agnieszka Chylińska
Elwira Szczepańska
19.04.2021 18:20, aktualizacja: 20.04.2021 00:37

Agnieszka Chylińska karierę zaczynała w zespole O.N.A. Zbuntowana wokalistka z charakterystycznym głosem bardzo szybko dorobiła się sporej grupy fanów.

Po pewnym czasie jej drogi z formacją się rozeszły. Ona sama przeszła niesamowitą metamorfozę i pokazała swoje bardzo kobiece oblicze. Zadbała o sylwetkę, przefarbowała włosy, a zmieniła garderobę. Rozpoczęła także solową karierę.

Mimo wielu obowiązków zawodowych Agnieszka doskonale łączy pracę z macierzyństwem. Ma troje dzieci. Jej najstarszy syn Ryszard ma 14 lat, córka Estera 10, a najmłodsza Krysia 7.

Wielkim zaskoczeniem dla fanów wokalistki była informacja o tym, że wydaje książkę dla dzieci. Kilka lat później, ma na swoim koncie ma już kilka bestsellerów. Jest autorką całej serii publikacji przedstawiających zabawne historie 8-letniej Zezi.

O życiu prywatnym czy o swoich emocjach w social mediach pisze nieczęsto. Tym razem jednak zrobiła wyjątek i poruszyła temat przyjaźni.

Agnieszka Chylińska o przyjaźni

Najpierw na Instagramie Chylińskiej pojawił się post, w którym wróciła wspomnieniami do przeszłości. Pokazała dawne zdjęcie i podzieliła się kilkoma wspomnieniami. Wyznała, że wiele razy w życiu nie miała łatwo, a mimo to nie przestała przeć do przodu.

Wiele razy zaczynałam wszystko od początku. Wolałam biec przed siebie, budować nowe relacje, zdobywać nowe szczyty. Z czasem wszystko robiło się przykre i ołowiane. Im więcej pracowałam tym bardziej uważałam, że robię za mało.

Zdradziła, że nie wszystkie relacje były udane i przeżyła kilka rozczarowań, ale nigdy nie przestała wierzyć w ludzi.

Im bardziej angażowałam się w relację typu przyjaźń tym bardziej dostawałam po nosie, żeby nie napisać wprost: PO DUPIE. A jednak pomimo tylu zawodów ludźmi, których spotkałam i tylu ran, którymi mnie niektórzy z nich uraczyli nigdy nie przestałam wierzyć w drugiego człowieka. Żadne niepowodzenie czy w życiu zawodowym czy osobistym nie zabrało mi wiary w ludzi.

Wyjaśniła także, w jakich okolicznościach powstało zdjęcie.

Tu na zdjęciu sprzed 20 lat siedzę na pierwszych meblach w wynajmowanym mieszkaniu, gdzie postanowilam znowu zacząć wszystko od nowa. Ten sam zapał, ta sama energia jakby nie było smutnego wczoraj a w tle piosenka mojej Ukochanej Ireny Santor..." Każda miłość jest pierwsza, najgorętsza, najszczersza..."

Agnieszka Chylińska przeszła długą drogę do punktu, w którym jest obecnie. W najnowszym poście przyznała, że bardzo wiele zawdzięcza swojej agentce. Joanna pojawiła się na jej drodze w bardzo dobrym momencie, a teraz nie tylko współpracują, ale także są przyjaciółkami. Artystka podkreśliła, że mogła liczyć na swoją menadżerkę w każdych okolicznościach. Opublikowała także ich wspólne zdjęcie, kiedy spacerują nad Wisłą, trzymając się za ręce. W oczy rzucają się niebieskie włosy wokalistki.

Od 16 lat RAZEM. Mój Anioł Stróż. Moja Agentka. Przy Niej po raz pierwszy w życiu poczułam dumę z siebie, przy Niej zrozumiałam, że jestem wartościowym człowiekiem. Jesteśmy mamami, każda dźwiga codziennie swoje troski. Joasia zawsze z klasą obok mnie, dyskretnie, bez lansu. W pełni oddana, zaangażowana, niezmordowana. Tytan pracy. Lubię to zdjęcie. Joasia zawsze trzymała mnie za rękę nie tylko wtedy gdy odbieralam nagrody i dzierżyłam w rękach platynowe płyty. Trzymała mnie gdy było naprawdę ciemno, gdy upadałam, gdy błądziłam, gdy cierpialam lub "nie przynosiłam dochodów." W świecie plotek, głupot i sezonowych przyjaźni ta relacja jest dla mnie jak piękny słoneczny dzień. Trzymajmy się za łapki Joasia.

Post poruszył internautów. Przyznają, że przyjaźń jest w życiu bezcenna. Komentują też gwiazdy, które potwierdzają, że taka agentka to skarb: Małgorzata Kożuchowska, Ola Szwed, Marcelina Zawadzka, Małgosia Ohme.

Agnieszka Chylińska ma krótkie włosy
Agnieszka Chylińska ma krótkie włosy
Agnieszka Chylińska z agentką
Agnieszka Chylińska z agentką
Agnieszka Chylińska uczciła Dzień Autyzmu 2021
Agnieszka Chylińska uczciła Dzień Autyzmu 2021
Agnieszka Chylińska 2011 vs. 2021
Agnieszka Chylińska 2011 vs. 2021
scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
scena z: Agnieszka Chylińska, SK:, , fot. Jacek Kurnikowski/AKPA
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także