NewsyKim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Żyje w jej cieniu, chociaż w swojej branży nie ma sobie równych!

Kim jest mąż Agnieszki Chylińskiej? Żyje w jej cieniu, chociaż w swojej branży nie ma sobie równych!

Marek Cygan, mąż Agnieszki Chylińskiej
Marek Cygan, mąż Agnieszki Chylińskiej
Tila Nowak
05.05.2019 05:05

Agnieszka Chylińska ma na swoim koncie całe mnóstwo sukcesów. Gwiazda od lat plasuje się w czołówce najlepiej zarabiających polskich artystek. Na jej koncerty przychodzą tłumy, a płyty sprzedają się jak ciepłe bułeczki. W karierze zawodowej gwiazdę wspierają najbliżsi – matka, trójka dzieci i mąż. Co wiadomo na temat tego ostatniego?

Chylińska niezwykle rzadko dzieli się historiami z życia osobistego. Na przestrzeni lat zdradziła jednak kilka informacji na temat swojego partnera. Dzięki temu wiemy nie tylko jak ma na imię, ale też czym się zajmuje i jak bardzo ważny jest w jej życiu.

Ślub Agnieszki Chylińskiej i Marka

Marek, bo to o nim mowa, związał się z Agnieszką zaraz po rozpadzie O.N.A. Para poznała się w Petersburgu, po niedługim czasie zdecydowali się sformalizować swój związek. Ślub pary pozostawał sekretem przez kilka lat, informacja trafiła do mediów w 2012 roku, jednak szczegóły ceremonii do dzisiaj owiane są tajemnicą. Życie na gorąco twierdzi, że małżonkowie powiedzieli sobie tak w 2010 roku. Gdy po dwóch latach wszystko wyszło na jaw, do mediów trafił oficjalny komunikat:

To prawda, Agnieszka i Marek wzięli ślub. Cieszą się i nawet trochę dziwią, że udało im się zachować tę wiadomość w tajemnicy – wyznała menadżerka Chylińskiej.

Agnieszka i Marek mają syn Ryszarda oraz dwie córki Esterę i Krystynę.

Jak nazywa się mąż Agnieszki Chylińskiej?

Gdy Chylińska jest w trasie, albo na planie programu Mam talent, dzieci wówczas pozostają pod opieką jej ukochanego, który jest jedną z bardziej tajemniczych postaci związanych z polskim show-biznesem. W branży mówi się o nim Marek Cygan, a to ze względu na romskie pochodzenie mężczyzny.

Kryzys w związku – prawda czy fałsz?

Swego czasu plotkowało się, że para przechodzi kryzys w małżeństwie, a o problemach w relacji Agnieszka opowiedziała w tekstach do piosenek z płyty Forever Child:

Zawsze pisze o sobie. Dzisiaj w wieku 42 lat, mam taki etap, że ja w końcu pomyślałam: mam to gdzieś. Chcę wydać prostą i szczerą płytę. Oczywiście moi bliscy wiedzą, że lubię powrzeszczeć, a potem wstaje o 5 i układam te dziecięce ubranka. Chciałam sobie to po prostu wykrzyczeć – przyznała podczas wizyty w Dzień Dobry TVN. 

Zwłaszcza, że Chylińska i Cygan bardzo dobrze czują się w swoim towarzystwie:

Ja tak gadam, gadam, ale jesteśmy, trwamy, mamy troje dzieci. On wiedział zresztą z kim ma do czynienia, więc niech teraz nie ma do mnie żadnych pretensji – zdradziła kilka miesięcy później u Kuby Wojewódzkiego.

Czym zajmuje się mąż Chylińskiej?

Okazuje się, że Marek nie pcha się do świata show-biznesu, bo zajmuje się czymś zupełnie innym niż jego sławna żona. Jest informatykiem – w swojej branży ma opinię "magika od grafiki". Niewykluczone więc, że to jemu Agnieszka Chylińska zawdzięcza tak fantastyczne oprawy wizualne swoich projektów. W końcu kto lepiej mógłby zrozumieć pozytywnie zakręconą artystką jak nie jej własny mąż? :)

  • Agnieszka Chylińska w różowych glanach
  • Agnieszka Chylińska z płytą Pink Punk
  • Agnieszka Chylińska - casting do "Mam Talent"
  • Agnieszka Chylińska na castingu do "Mam Talent"
  • Agnieszka Chylińska -  Sylwester 2018 TVN, Warszawa
  • Agnieszka Chylińska z mężem
  • Agnieszka Chylińska - Mam Talent
[1/7] Agnieszka Chylińska w różowych glanach
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także