NewsyRuszyły castingi do "Mam talent!". Agnieszka Chylińska pokazała nową fryzurę. Część fanów pomyliła ją z Korą: "Ale podobna!"

Ruszyły castingi do "Mam talent!". Agnieszka Chylińska pokazała nową fryzurę. Część fanów pomyliła ją z Korą: "Ale podobna!"

Agnieszka Chylińska, Kora
Agnieszka Chylińska, Kora
Aneta Błaszczak
23.06.2022 18:40

Mam talent! emitowane jest w TVN od 13 września 2008 roku. Muzyczne show doczekało się już 13. edycji, przez które przewinęło się wielu utalentowanych artystów. To tam swoje pierwsze kroki stawiali Magda Welc, Madox, Kamil Bednarek i EwelinaLisowska. Przez lata zmieniał się skład jury, a właściwie jego męska część. Agnieszce Chylińskiej i Małgorzacie Foremniak towarzyszyli kolejno: KubaWojewódzki, Robert Kozyra i AgustinEgurrola. Od roku partneruje im JanKliment.

Agnieszka Chylińska w Mam talent! w nowej fryzurze. Wygląda jak Kora?

Każdy sezon przyciąga przed odbiorniki ponad milion widzów, na których jak magnes działają nie tylko prezentacje sceniczne kandydatów, ale także reakcje jurorów. W tej kwestii korona królowej zdecydowanie należy się Agnieszce Chylińskiej. Piosenkarka trafnie i bez owijania w bawełnę potrafi podsumować poszczególne występy. Do tego za każdym razem wygląda jak kolorowy ptak. Nie inaczej będzie i tym razem.

W 14. sezonie widowiska, którego emisja rozpocznie się we wrześniu, była gwiazda O.N.A. zaprezentowała się w nowej fryzurze. Tym razem przefarbowała swoje krótkie włosy na biało, co spotkało się z jednoznaczną reakcją internautów. Wielu z nich dostrzegło w niej podobieństwo do Kory z czasów Must be the music.

Na serwisach społecznościowych, gdzie zamieszczono pierwsze zdjęcia Chylińskiej za stołem jurorskim nowej edycji Mam talent!, możemy przeczytać m.in.:

  • Kora znowu żyje!
  • Nigdy nie sądziłam, że pani Agnieszka będzie mi przypominać Korę. Muzycznie podobny gatunek i wrażliwość, a teraz jeszcze włosy.
  • Wygląda jak Kora w czasach, gdy występowała w "Must be the music" – napisała internautka, a inna odpowiedziała: "Faktycznie, ale podobna!".

Legendarna wokalistka przez długi czas była wierna podobnemu uczesaniu i kolorowi włosów. Różnica jest jedynie taka, że Chylińska zaczesała je do góry, a Kora układała na różne sposoby.

Wy też dostrzegacie w Agnieszce podobieństwo do liderki Maanamu, która zmarła 28 lipca 2018 roku?

W galerii zdjęcia z planu Mam talent! 14. Zobaczcie też Jana Klimenta w różowej koszulce oraz prowadzących – Marcina Prokopa i Michała Kempę.

  • Kora w Must be the music
  • Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!
  • Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!
  • Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!
  • Jan Kliment – Mam talent 14. edycja
  • Marcin Prokop, Michał Kempa – Mam talent 14. edycja
  • Agnieszka Chylińska w blondzie na planie 14. edycji Mam talent!
[1/7] Kora w Must be the music
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także