NewsyDumna Agnieszka Cegielska pierwszy raz opowiedziała tyle o swoim synu. Internauci rozpływają się nad zdjęciem chłopca

Dumna Agnieszka Cegielska pierwszy raz opowiedziała tyle o swoim synu. Internauci rozpływają się nad zdjęciem chłopca

Agnieszka Cegielska
Agnieszka Cegielska
Krystyna Miśkiewicz
25.04.2021 10:00, aktualizacja: 25.04.2021 16:06

Agnieszka Cegielska jest widzom doskonale znana z programu Dzień Dobry TVN. Śliczna prezenterka pogody najpierw próbowała swoich sił jako modelka, a w wieku 16 lat zdobyła tytuł Miss Polski Nastolatek. Kwestią czasu było już, tylko żeby usłyszała o niej szersza publiczność.

Swoją przygodę z telewizją rozpoczęła niemal dwie dekady temu, gdy w 2004 roku dołączyła do redakcji TVN. Od lat jest prezenterką pogody w stacjach Grupy TVN. Widzowie darzą ja ogromną sympatią, o czym świadczyć mogą Telekamery, które ma na swoim koncie. W kategorii prezenter pogody zdobyła to wyróżnienie kolejno w latach: 2013, 2014 i 2015. w kolejnym roku poskutkowało to przyznaniem tak zwanej Złotej Telekamery.

Pogodynka ma za sobą także gościnny występ w serialu Magda M, udział w programie Taniec z Gwiazdami, oraz kilka innych telewizyjnych projektów. Chociaż zdecydowanie jest ulubienicą widzów, to o jej życiu prywatnym wiadomo tak naprawdę bardzo niewiele.

Agnieszka Cegielska pochwaliła się synem

Agnieszka Cegielska ku uciesze fanów z wielkim zaangażowaniem prowadzi swój kanał w social mediach. Jej profil na Instagramie obserwuje niemal 95 tys. internautów. Pogodynka zdradza na nim wybrane kulisy życia codziennego. Rzadko jednak mówi o rodzinie, a zwłaszcza synu. Tym razem postanowiła zrobić wyjątek i podzieliła się wielką pasją Franka. Pierwszy raz opowiedziała o jego zainteresowaniach. Nie ukrywa, że jest dumna ze swojej pociechy.

Tak bardzo jak kocham, tak bardzo podziwiam, za upór, pracowitość, wiarę w swoje marzenia, energie i niepoddawanie się nie tylko na torze. Droga sportu profesjonalnego to piękna, ale bardzo wymagająca droga, a tu sukces oznacza często drogę od porażki do porażki, ale najważniejsze, aby nie tracić entuzjazmu. Teraz to od Franka najczęściej słyszę: pamiętasz mamo, co mi zawsze powtarzałaś: ”Nigdy się nie poddajeMY” Mój mały&wielki życiowy Mistrz - napisała pod zdjęciem chłopca.

To jedno z bardzo niewielu zdjęć Franka, które możemy zobaczyć w social mediach dziennikarki. Widać, że rozpiera ją ogromna dumna i wielką pasją syna, jaką są gokarty, chciała podzielić się ze swoimi obserwatorami. Kadr z toru wyścigowego w sportowym ekwipunku spodobał się internautom. Fani nie przeszli wobec tej publikacji obojętnie i szybko ruszyli z komplementami.

 • Brawo Franek jesteś mistrzem.
 • Pięknie wychowany syn.
 • I synuś ma rację. Przoduje.
 • Franek jest naj. Jestem jego wielką fanką. Bardzo mądry chłopiec.

My również podziwiamy nastolatka za ciekawą sportową pasję i dążenie do celu.

 • Slider item
 • Agnieszka Cegielska, Telekamery 2016
 • Agnieszka Cegielska w jesiennej stylizacji (Dzień Dobry TVN)
 • Agnieszka Cegielska bez makijażu
 • Agnieszka Cegielska pokazała syna
 • Agnieszka Cegielska pokazała syna
 • Agnieszka Cegielska pokazała syna
 • Agnieszka Cegielska pokazała syna
[1/8]
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także