Prezenterka pogody pojawiła się na imprezie, żeby odebrać Złotą Telekamerę, jako że w poprzednich edycjach plebiscytu statuetkę "Tele Tygodnia" odbierała trzykrotnie.
Agnieszka miała na sobie kreację Bohoboco wykonaną z różowej tkaniny plumetti. Uzupełnieniem stylizacji była biżuteria marki Tous. Złote i błyszczące dodatki świetnie korespondowały ze zdobytą nagrodą.
Podoba się wam jej stylizacja?