NewsyAgata Rubik o konflikcie Anety Glam i Caroline Derpienski. Ostro skomentowała. "Mało atrakcyjne"

Agata Rubik o konflikcie Anety Glam i Caroline Derpienski. Ostro skomentowała. "Mało atrakcyjne"

Agata Rubik Aneta Glam Caroline Derpienski
Agata Rubik Aneta Glam Caroline Derpienski

20.11.2023 18:01

Agata Rubik po wyprowadzce do Stanów Zjednoczonych nadal zasypuje polskich fanów zdjęciami i relacjami. W mediach głośno było o niezbyt przyjacielskich relacjach żony Piotra Rubika z Caroline Derpienski. Celebrytka sugerowała, że małżonków nie stać na luksusowe życie w USA, informowała także, że kompozytor miał zachować się jak "gbur" i nie pomóc jej z walizką w samolocie. Agata z kolei miała zaprzyjaźnić się z inną nieprzychylną Caroline gwiazdą, Anetą Glam.

Agata Rubik komentuje konflikt Anety Glam i Caroline Derpienski

Agata Rubik jest w stałym kontakcie z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych, między innymi odpowiadając na ich pytania. Jednak z internautek chciała dowiedzieć się, czy żona Piotra Rubika śledzi medialny konflikt Anety Glam i Caroline Derpienski. Agata nie podała nazwisk, ale stwierdziła, że jedna ze stron jest jej zdaniem nieciekawa i niewarta zainteresowania.

Nie interesują mnie czyjeś afery, a wszystko, co związane z jedną z tych osób uważam za wyjątkowo mało atrakcyjne, a wręcz nudne — odpowiedziała.

Z pewnością część internautów spodziewała się, że Rubik otwarcie weźmie stronę Glam, z którą wspólnie pojawiała się w mediach społecznościowych. 36-latka jednak postanowiła być tajemnicza.

Agata Rubik odcina się od polskiego show-biznesu?

Być może po wyjeździe do Stanów Zjednoczonych Agata Rubik chce odciąć się od konfliktów w polskim show-biznesie. Obecnie świetnie odnajduje się, relacjonując niemal każdy dzień życia za oceanem. Fanom opowiadała nawet o wizycie na ostrym dyżurze, a ostatnio szykowała się na wymarzony urlop. Miejmy nadzieję, że w samolocie nie natknie się na Caroline Derpienski

Caroline Derpienski (Instagram)
Caroline Derpienski (Instagram)
Agata Rubik
Agata Rubik
Agata Rubik
Agata Rubik
Aneta Glam, Instagram
Aneta Glam, Instagram
Aneta Glam
Aneta Glam
Caroline Derpienski (fot. KAPiF)
Caroline Derpienski (fot. KAPiF)
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także