NewsyAgata Młynarska przejdzie do konkurencji? "Będzie czarnym koniem stacji..."

Agata Młynarska przejdzie do konkurencji? "Będzie czarnym koniem stacji..."

Agata Młynarska odchodzi z TVP?
Agata Młynarska odchodzi z TVP?
Milena Majek

26.05.2016 10:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska jest znaną i cenioną dziennikarką. Od lat związana jest z Telewizją Polską. Co prawda miała swoją przygodę w Polsacie, ale ostatecznie i tak wróciła do TVP. Tymczasem okazuje się, że nad karierą Młynarskiej pojawiły się czarne chmury. Dziennikarka już niedługo może stracić pracę.

Od kilku tygodni wszyscy zastanawiają się, gdzie dziennikarka będzie teraz pracować. Jak informuje Na żywo, najpoważniejszą ofertą wydaje się być przejście Młynarskiej do... jednego z portali internetowych.

Niedawno była widziana w siedzibie jednego z portali internetowych. Szefostwo uważa, że byłaby cennym nabytkiem, bo stworzyła od podstaw portal dedykowany kobietom. Do swojej stacji gwiazdę chętnie przyjąłby też Zygmunt Solorz-Żak. Agata nie wróci jednak do Polsatu, gdyż wciąż jest w konflikcie z dyrektor programową Niną Terentiew. TVN chciałby wykorzystać wiedzę i doświadczenie dziennikarki. Być może w jesiennej ramówce to właśnie ona okaże się czarnym koniem stacji - mówi informator gazety

Przypomnijmy, że odkąd prezesem TVP jest Jacek Kurski, Młynarska popadła w tarapaty. Najpierw do zespołu prowadzących Świat się kręci dołączyła Anna Popek, a potem zmieniono godzinę emisji programu, co także okazało się niekorzystne.

Jak myślicie, czy Agata Młynarska odnajdzie się w pracy w portalu internetowym? W końcu niemal całe życie pracowała w telewizji...

Agata Młynarska - 500. odcinek Świat się kręci
Agata Młynarska - 500. odcinek Świat się kręci
Agata Młynarska - Bal Gwiazd Dobroczynności 2016
Agata Młynarska - Bal Gwiazd Dobroczynności 2016
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także