ExclusiveAgata i Piotr Rubikowie z córkami we wspólnej reklamie. Mamy zdjęcia. Dziewczynki już robią karierę w show-biznesie [WIDEO]

Agata i Piotr Rubikowie z córkami we wspólnej reklamie. Mamy zdjęcia. Dziewczynki już robią karierę w show-biznesie [WIDEO]

Agata i Piotr Rubik
Agata i Piotr Rubik
16.11.2021 18:30, aktualizacja: 16.11.2021 20:39

Agata i Piotr Rubikowie, to jedno z najpopularniejszych małżeństw polskiego show-biznesu. Zakochani robią nie tylko karierę w mediach, ale udało im się stworzyć wspaniałą rodzinę. Od ich ślubu minęło już 13 lat, a w tym czasie doczekali się dwojga dzieci. Wspólnie wychowują Helenkę, która ma 12 lat, a także 8-letnią Alicję. Dziewczynki urodę odziedziczyły po swojej ślicznej mamie i często pojawiają się na profilach społecznościowych swoich rodziców. Każdy post z ich udziałem wzbudza mnóstwo emocji wśród fanów, którzy nie szczędzą komplementów.

Agata i Piotr są niezwykle aktywnymi użytkownikami social mediów. Małżonkowie cały czas nagrywają własne układy taneczne, które tworzą razem z dziewczynkami. One również powoli wyrastają na gwiazdy show-biznesu.

Agata i Piotr Rubikowie w kampanii biżuterii razem z córkami

Rubikowie zdecydowanie nie mogą narzekać na brak pracy, a ostatnio w ciekawy projekt zaangażowali także swoje pociechy. Małżonkowie pojawili się na planie sesji do najnowszej kampanii ZoZo Design. To marka, którą pokochały gwiazdy, nic więc dziwnego, że małżonkowie postanowili przyjąć zaproszenie i zostać ambasadorami  Na planie towarzyszyły im córki - Helenka i Alicja, które po raz pierwszy wystąpiły w tak dużej reklamie. Okazuje się, że nie trzeba ich było namawiać, by stanęły przed obiektywem:

Nie trzeba było ich długo namawiać, ponieważ dziewczynki uwielbiają biżuterię, uwielbiają ładnie wyglądać, mieć ładną fryzurę i być delikatnie pomalowane. A jak jeszcze do tego dochodzi piękna scenografia, to są bardzo szczęśliwe. Jak tylko pojawił się pomysł, to trzymały kciuki, żeby się zrealizował - w rozmowie z reporterką Jastrząb Post powiedziała Agata.

Agata i Piotr wystąpili w wielu pięknych zestawach biżuterii. Jednak jak się okazało, najbardziej upodobali sobie kryształy:

Piotr ma kamień kryształ górski, który jest uważany za króla kryształów. Kamień najsilniej oczyszczający, chroniący przed złą energią. Natomiast ja mam onyks, który jest kamieniem siły, mądrości, przyśpiesza regenerację, także jest to idealny kamień dla osób żyjących w biegu. Lubię biżuterię w żółtym złocie. Wole na pewno niż srebrną. Lubię szlachetne kamienie. Te kamienie szlachetne, które mają swoje właściwości, to jest super pomysł. Ja wierzę w ich siłę. Mam kilka swoich ulubionych, które przynoszą mi szczęście i tego się trzymam.

Piotr wyznał, że jego żona uwielbia biżuterię, szczególnie taką z przesłaniem:

Dla Agaty ważny jest przekaz, który niesie ze sobą prezent. W tym przypadku biżuteria. Ważne jest to, co się kryje za jakimś naszyjnikiem. To jest też fajny sposób na przekazanie swoich emocji i życzeń, kiedy dajemy komuś szczególny kamień, albo naszyjnik. Możemy w ten sposób pokazać, że dbamy o tę osobę, dając jej kamień, który będzie ją chronił. I dodatkowo powiedzieć, że zależy nam na czyimś bezpieczeństwie, czy czyimś szczęściu. To jest fajny rodzaj dedykacji.

Dlaczego właścicielka marki, Zuzanna Anna Kamińska postanowiła tym razem do kampanii ZoZo design zaangażować właśnie rodzinę Rubików?

Z Agatką i z Piotrem kolegujemy się już od ładnych kilku lat. Pamiętam jak pierwszy raz przyszli do mnie po bransoletkę na szczęście. I tak już zostali i się zaprzyjaźniliśmy. Stąd pomysł. Szukałam kolejnej rodziny, która będzie utalentowana i roztańczona. Pięknie to wyszło. Są dziewczynki, które pozują, ja jestem dla nich pełna podziwu. Pięknie wyglądają w biżuterii ZoZo Design. Atmosfera na sesji jest cudowna.

Zapraszamy was na materiał wideo.

Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Agata i Piotr Rubik z córkami w kampanii reklamowej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także