NewsyKażda kobieta pozazdrości Adrianie Kalskiej! Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się, co robi z Mikołajem Roznerskim o 5 rano!

Każda kobieta pozazdrości Adrianie Kalskiej! Gwiazda "M jak miłość" pochwaliła się, co robi z Mikołajem Roznerskim o 5 rano!

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
Zuza Maciejewska

24.06.2019 16:52, aktual.: 24.06.2019 17:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski tworzą zgrany duet zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Aktorzy dogadują się na tyle dobrze, że nie tylko wspólnie grają w serialu M jak miłość, ale wkrótce będzie można zobaczyć ich także na deskach teatru.

Zakochani przygotowują się bowiem do premiery spektaklu Piękna Lucynda w Teatrze 6. Piętro w reżyserii Eugeniusza Korina. Właśnie przy tej okazji o kulisach wspólnego życia i pracy opowiedzieli na antenie wakacyjnego wydania Dzień Dobry TVN. 

Chociaż wydawać by się mogło, że służbowe obowiązki mogłyby poróżnić zakochanych, oni dostrzegają w tej całej sytuacji wiele plusów. W tym m.in. to, że są razem od wczesnych godzin rannych, kiedy mogą to wypić wspólnie kawę i dobrze rozpocząć dzień:

Jedziemy na plan na 5 rano, pijemy razem kawę w samochodzie. Zaczynamy razem dzień, to jest bardzo miłe - podkreślała Kalska.

Aktorzy już dawno znaleźli sposób na to, by oddzielić życie prywatne, od zawodowego. Dlatego podczas pracy skupiają się na obowiązkach, a w domu na wspólnym życiu:

Schodząc z planu zdejmujemy buty sceniczne i wchodzimy do naszego domu na czysto i staramy się żyć takim normalnym życiem - przyznawali zgodnie.

Wygląda więc na to, że para odnalazła sekret na to, by stworzyć szczęśliwy związek.

  • Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – M jak miłość, 18 urodziny
  • Mikołaj Roznerski, Adriana Kalska – jesienna ramówka TVP 2018
  • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska są parą
  • Mikołaj Ronzerski i Adriana Kalska na planie M jak miłość
  • Mikołaj Ronzerski i Adriana Kalska na planie M jak miłość
  • Iza w M jak miłość w ciąży czy Adriana Kalska?
  • Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska – TeleKamery 2019
[1/7] Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski – M jak miłość, 18 urodziny
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także