NewsyPolski aktor zagrał w amerykańskim serialu z córką Muhammada Ali. To dopiero sukces!

Polski aktor zagrał w amerykańskim serialu z córką Muhammada Ali. To dopiero sukces!

Adi Spektor w serialu z Lailą Ali
Adi Spektor w serialu z Lailą Ali
Krystyna Miśkiewicz
17.03.2020 14:10, aktualizacja: 18.03.2020 14:20

Wielu polskich aktorów stara się zrobić karierę w Hollywood. Wyjeżdżając za ocean marzą o rolach w kasowych filmach, lub uwielbianych na całym świecie amerykańskich serialach. Jeden z naszych rodaków swoje marzenia przekształcił w rzeczywistość. Jest nie tylko rozpoznawalnym aktorem, który może poszczycić się rolami w kilkunastu filmach i serialach, ale również reżyserem i producentem, którego krótkometrażowe filmy kręcone iPhone'em zdobywają nagrody na festiwalach na całym świecie.

Adi Spektor zagrał u boku córki Muhammada Ali

Adi Spektor, to polski aktor, który może pochwalić się sporym dorobkiem w amerykańskich produkcjach. Zagrał między innymi w filmie X Men, Azyl czy Underworld. Możemy zobaczyć go również w produkcji Netflixa, w serialu You. Do swojej listy osiągnięć może dopisać kolejne. Tym razem wcielił się w rolę Rosjanina w najnowszej amerykańskiej produkcji serialu S.W.A.T – jednostka specjalna. Polak zagrał u boku takich gwiazd jak Lina Esco i Alex Russel.

Adi Spektor - na planie serialu S.W.A.T
Adi Spektor - na planie serialu S.W.A.T

Adi pojawia się w 15 odcinku 3 sezonu. Jego bohater jest rosyjskim milionerem i właścicielem kasyn w Moskwie. Postać, w którą wciela się Adi, inwestuje swoje pieniądze w zakładach bokserskich. W Los Angeles odbywa się mecz, w którym stawia na boksera-Maxwella. Rosyjski milioner decyduje się wygrać swoje pieniądze za pomocą szantażu. Jego współpracownicy porywają żonę przeciwnika, aby ten oddał walkę walkowerem. W tym odcinku pojawia się także córka Muhhameda Ali – Laila Ali.

Adi Spektor był pod ogromnym wrażeniem, gdy widział, jak sportsmenka przygotowuje się do swojej roli. W serialu możemy oglądać także Semara Moore znanego z Criminal Minds.

Laila Ali- córka Muhammada Ali
Laila Ali- córka Muhammada Ali

Premierę odcinka z udziałem polskiego aktora i Laili Ali wyemitowano 11 marca na kanale CBS.

  • Adi Spektor - na planie serialu S.W.A.T
  • Adi Spektor - na planie serialu S.W.A.T
  • Adi Spektor - kadr z serialu S.W.A.T
  • Slider item
  • Adi Spektor i Tomasz Kot
  • Laila Ali- córka Muhammada Ali
  • Adi Spektor - na planie serialu S.W.A.T
[1/7] Adi Spektor - na planie serialu S.W.A.T
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także