NewsyAdam Woronowicz ocenił Julię Wieniawę. "Zawsze będzie miała pieczątkę, że amatorka"

Adam Woronowicz ocenił Julię Wieniawę. "Zawsze będzie miała pieczątkę, że amatorka"

Adam Woronowicz opowiedział o pracy z Julią Wieniawą
Adam Woronowicz opowiedział o pracy z Julią Wieniawą
Źródło zdjęć: © KAPIF
12.04.2024 20:37

Adam Woronowicz, który od lat pojawia się w produkcjach filmowych, serialach i na deskach teatru, ocenił zachowanie Julii Wieniawy. Czy docenił jej starania, czy ma wątpliwości co do jej profesjonalizmu? "Wielu zawodowych aktorów tak się nie zachowuje".

Julia Wieniawa zaczynała pracę jako aktorka w Teatrze Roma, szybko dostała angaż w serialu "Rodzinka.pl". Potem jej kariera nabrała tempa. Młoda artystka jest także piosenkarką i aktywnie koncertuje, a także została jurorką w "Mam Talent". Od niedawna można ją podziwiać na deskach teatru w Garnizonie Sztuki.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Adam Woronowicz ocenił Julię Wieniawę

Adam Woronowicz to aktor z imponującym stażem i dorobkiem. Zagrał w wielu filmach i serialach, ostatnio można go było podziwiać w "Teściach" i "Teściach 2", a także w serialu "Klara". Współpracuje też z teatrami (Rozmaitości i Powszechnym, teraz także TR). Niedawno zasłynął z ujawniania intymnych szczegółów swojego życia.

Aktor współpracuje od niedawna z Julią Wieniawą, z którą gra na deskach Garnizonu Sztuki w spektaklu "Gra". W rozmowie z Andrzejem Sołtysikiem wyznał, jak Julia radzi sobie na scenie.

Jej doświadczenia z teatrem, tak jak powiedziała szczerze, to był jeden epizod zgrany parę razy, bo potem przydarzyła się pandemia i w sumie nic z tego nie wyszło. Teraz taki prawdziwy, prawie półtorej godziny na scenie w tylko dwie osoby. No i oczywiście Julka z racji, że nie skończyła żadnej szkoły zawsze będzie miała tą pieczątkę, że amatorka i tak dalej - wyznał w wywiadzie ze Światem Gwiazd.

Adam Woronowicz o Julii Wieniawie: "Wielu zawodowych aktorów tak się nie zachowuje"

Woronowicz przyznał, że Julia Wieniawa ma talent, którego brakuje wielu zawodowym aktorom. Ta umiejętność zaskoczyła jej starszego kolegę po fachu.

Przychodzi amatorka, która ma nauczony tekst na pamięć. Co więcej zna moje kwestie prawie. (…) Powiem Ci, że wielu zawodowych aktorów tak się nie zachowuje, w zasadzie większość łącznie ze mną - wyznał.

Adam Woronowicz pochwalił też zachowanie Julii w chwili, gdy reżyser koryguje jej pracę i daje jej uwagi.

Nagle się zorientowaliśmy z Norbertem( reżyserem - przyp. red.), że wiesz tekst tekstem, każdego można nauczyć, ale z drugiej strony dochodzi do takiej sytuacji, kiedy (Julia Wieniawa - przyp. red.) dostaje uwagę i to realizuje.

Julia zasłynęła już wspaniałym głosem, a także urodą, teraz będzie słynna ze swojego profesjonalizmu.

Julia Wieniawa ma łatkę "amatorki"?
Julia Wieniawa ma łatkę "amatorki"?© Licencjodawca | KAPIF.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także