NewsyAdam Sztaba przy okazji rocznicy ślubu wyjawił, kiedy poznał żonę. To było na długo, zanim związał się z Szelągowską

Adam Sztaba przy okazji rocznicy ślubu wyjawił, kiedy poznał żonę. To było na długo, zanim związał się z Szelągowską

Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska, Dorota Szelągowska
Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska, Dorota Szelągowska
21.06.2022 22:40, aktualizacja: 22.06.2022 00:11

Adam Sztaba to kompozytor i dyrygent. Karierę rozpoczął jako 18-letni chłopak. Przez kolejne lata podejmował współpracę z czołowymi gwiazdami estrady, w tym z Marylą RodowiczEdytą Górniak, co jeszcze bardziej podbiło jego popularność w show-biznesie. Strzałem w dziesiątkę okazało się obsadzenie go w show Polsatu, Must be the Music. Tylko muzyka, w którym widzowie pokochali go za charyzmę i cięte riposty.

Człowiek orkiestra nigdy nie narzekał na życie prywatne. Przez ponad dekadę był dumnym mężem prezenterki i projektantki Doroty Szelągowskiej. Związek nie przetrwał próby czasu. Kompozytor następnie wszedł w bliższą relację z Agnieszką Dranikowską. Najpierw był ślub cywilny, który zawarli w 2016 roku, a w ubiegłym roku para ponowiła przysięgę przed księdzem.

Adam Sztaba świętuję rocznicę ślubu. Kiedy poznał żonę?

Wczoraj, w poniedziałek, dyrygent zamieścił na Instagramie wpis, w którym pochwalił się tym, że obchodzi rocznicę ślubu. Przy okazji wyjawił fanom, kiedy poznał Agnieszkę. Jak się okazuje, było to na długo, zanim zawarł związek z Szelągowską.

Czym jest 6 lat od chwili wręczenia sobie obrączek wobec tego spojrzenia mej przyszłej Żony, @agdra_sztabaa sprzed prawie 29 lat na pewnego 18-letniego pianistę-dziwaka podczas teatralnej wigilii w Koszalinie? Chodzą słuchy, że coś tam sobie wówczas pomyślała – napisał wzruszony muzyk.

Do wpisu dodał dwa zdjęcie. Na pierwszym zapozował z miłością swojego życia. Na drugim – widać Agnieszkę, gdy spoglądała na niego podczas teatralnej wigilii w 1993 roku. Kobieta pracowała później jako menadżerka przyszłego męża, a nawet bawiła się na jego pierwszym weselu.

Wiedzieliście, że para zna się od tak dawna? Dla porównania Sztaba poznał Szelągowską dopiero w latach dwutysięcznych. Nawiązali ze sobą kontakt dzięki popularnemu przed wieloma laty komunikatorowi Gadu-Gadu, a ich relacja z czasem przeniosła się poza internet.

Lubicie Adama Sztabę?

  • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
  • Dorota Szelągowska w naturalnie kręconych włosach
  • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
  • Dorota Szelągowska jest podobna do Katarzyny Grocholi?
  • Adam Sztaba pokazał stare zdjęcie żony
  • Dorota Szelągowska weekend w domu na Warmii
  • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska na otwarciu La Pose
  • Dorota Szelągowska
  • Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska
  • Adam Sztaba z żoną
[1/10] Adam Sztaba i Agnieszka Dranikowska ślub
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także