NewsyAdam Levine został ojcem po raz trzeci. Behati Prinsloo urodziła! W tle głośny romans świeżo upieczonego taty

Adam Levine został ojcem po raz trzeci. Behati Prinsloo urodziła! W tle głośny romans świeżo upieczonego taty

Adam Levine został ojcem
Adam Levine został ojcem
Krystyna Miśkiewicz

31.01.2023 11:40, aktual.: 31.01.2023 11:58

Adam Levine i Behati Prinsloo to jedna z najpiękniejszych par w show-biznesie. Wokalista grupy Maroon 5 i modelka są razem od wielu lat. Związek sformalizowali w 2014 roku i od tamtej pory próżno było szukać skandali z ich udziałem. Dwa lata po ślubie na świat przyszło ich pierwsze dziecko, czyli córeczka Dusty Rose. Dziewczynka w 2017 roku zaliczyła debiut na czerwonym dywanie, gdy razem z rodzicami odsłoniła gwiazdę taty w Alei Gwiazd w Los Angeles.

Mam córkę, mam najpiękniejszą żonę na całym świecie. Jestem jedną z najszczęśliwszych osób, jakie kiedykolwiek żyły i nie ma to nic wspólnego ze mną. Ma to związek z osobami, które mnie kochają i bardzo im za to dziękuję – mówił wówczas muzyk.
Adam Levine i Behati Prinsloo z pierwszym dzieckiem
Adam Levine i Behati Prinsloo z pierwszym dzieckiem

Zakochani długo nie czekali z powiększeniem rodziny. W 2018 roku na świat przyszło ich kolejne dziecko, czyli Gio Grace. Małżonkowie już wówczas mówili, że w kwestiach powiększenia rodziny nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Kilka miesięcy temu modelka ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Adam Levine został ojcem po raz trzeci. Behati Prinsloo urodziła

Teraz media obiegły fantastyczne wieści, że Adam Levine po raz trzeci został ojcem. Informację, która ma być potwierdzona w wiarygodnych źródłach przekazał Entertainment Tonight. 

Jak na razie ani Behati, ani Adam nie pochwalili się powiększeniem rodziny w social mediach. Nie potwierdzono też płci i imienia dziecka.  Pod postem pojawił się ogrom gratulacji.

Adam Levine: romans z 23-letnią modelką

Tuż po tym, jak media obiegła informacja o ciąży modelki jej mąż mocno podpadł fanom. Okazało się, że romansował z 23-letnią modelką i wysyłał jej nieprzyzwoite wiadomości i propozycje. Kobieta postanowiła opublikować wszystko w sieci.

To naprawdę nierealne, jaka jesteś cholernie gorąca. Na przykład, to mnie rozwala – czytamy rzekomą DM piosenkarza – Na żywo jesteś 50 razy gorętsza. I ja też hahahah.

Zaproponował jej nawet, że kolejne dziecko nazwie jej imieniem.

Ok, poważne pytanie. Mam kolejne dziecko i jeśli jest to chłopiec, naprawdę chcę nazwać je Sumner. W porządku? Śmiertelnie poważnie pytam – widzimy jego rzekomą wiadomość wraz z emotką wzruszającą ramionami.

Po wielkim zamieszaniu muzyk przyznał się do flirtowania i wysyłania wiadomości.Postanowił też wydać oświadczenie i publicznie przeprosić.

Dużo się teraz o mnie mówi i chcę nieco oczyścić atmosferę. Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. W niektórych przypadkach było to niewłaściwe. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić. Na tym świecie zależy mi tylko na mojej żonie i rodzinie. Być tak naiwnym i na tyle głupim, by zaryzykować jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, była największym błędem, jaki mogłem popełnić. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem – napisał na Instastory.

Zdaje się, że małżeństwo przetrwało ten kryzys, ponieważ zakochanych widziano razem podczas rodzinnego pikniku.

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się dziecka
Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się dziecka
Behati Prinsloo urodziła córkę Geo Grace
Behati Prinsloo urodziła córkę Geo Grace
Adam Levine i ciężarna Behati Prinsloo
Adam Levine i ciężarna Behati Prinsloo
Adam Levine z żoną i córkami
Adam Levine z żoną i córkami
Fotografia: ONS
Fotografia: ONS
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także