NewsyAdam Levine zdradza ciężarną żonę z 23-lenią modelką! Kochanka gwiazdora ujawniła szczegóły i pokazała dowody

Adam Levine zdradza ciężarną żonę z 23‑lenią modelką! Kochanka gwiazdora ujawniła szczegóły i pokazała dowody

Adam Levine
Adam Levine
Elwira Szczepańska
20.09.2022 06:00, aktualizacja: 20.09.2022 10:59

Adam Levine i Behati Prinsloo wzięli ślub w lipcu 2014 roku i od tego czasu nieprzerwanie tworzą zgraną parę. We wrześniu 2016 roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, Dusty Rose. Dziewczynka zadebiutowała publicznie w lutym 2017 roku podczas ceremonii odsłonięcia gwiazdy taty w Alei Gwiazd w Los Angeles.

Mam córkę, mam najpiękniejszą żonę na całym świecie. Jestem jedną z najszczęśliwszych osób, jakie kiedykolwiek żyły i nie ma to nic wspólnego ze mną. Ma to związek z osobami, które mnie kochają i bardzo im za to dziękuję – mówił wówczas muzyk.

W lutym 2018 roku do rodziny dołączyła Gio Grace. Tuż przed jej pojawieniem się na świecie Adam rozmawiał z Ellen DeGeneres o byciu rodzicem, dzieląc się wówczas pragnieniem posiadania licznej gromadki potomstwa.

Chcę dużo dzieci. Rozkwitam w chaosie – mówił.

I już wkrótce rodzina Adama Levine’a i Behati Prinsloo wkrótce się powiększy. Lider Maroon 5 i modelka Victoria’s Secret zostaną rodzicami po raz trzeci. Kobieta na Instagramie zaprezentowała zaokrąglony brzuch, a w sekcji komentarzy posypały się gratulacje.

Niestety nad tą sielanką zebrały się czarne chmury. Pojawiły się informacje, że Adam Levine ma romans.

Adam Levine zdradził ciężarną żonę z 23-letnia modelką?

Adam Levine został oskarżony o romans z kobietą o imieniu Sumner Stroh po tym, jak modelka w filmie na TikToku w poniedziałek, 19 września opowiedziała o wszystkim publicznie. Zrobiła to tydzień po tym, jak jego żona Behati Prinsloo, potwierdziła, że jest w ciąży.

Stroh twierdzi, że rzekomy romans trwał około roku, jednocześnie zarzuciła, że czuła się wykorzystywana i manipulowana przez wokalistę Maroon 5.

Po prostu zerwę plaster… Miałam romans z mężczyzną, który jest żonaty z modelką Victoria’s Secret – powiedziała, zanim ujawniła, że mówi o Levinie - Nierozważnie wysłałam kilka zrzutów ekranu do kilku przyjaciół, którym wydawało mi się, że ufałam, a jeden z nich próbował sprzedać je tabloidowi – więc oto jestem.

Stroh opublikowała również link TikToka w swoich relacjach na Instagramie.

To dużo do strawienia, ale mam nadzieję, że przynajmniej ujawnienie prawdy może zrobić coś dobrego.

Chociaż modelka nie określiła ram czasowych, w których miał miejsce rzekomy romans, ujawniła w swoim filmie coś, co wyglądało na prywatne wiadomości na Instagramie między nią a Levinem.

To naprawdę nierealne, jaka jesteś cholernie gorąca. Na przykład, to mnie rozwala – czytamy rzekomą DM piosenkarza - Na żywo jesteś 50 razy gorętsza. I ja też hahahah.

Po udostępnieniu zrzutu ekranu Stroh ujawniła, że przestała rozmawiać z Levinem, co doprowadziło do tego, że muzyk rzekomo wysłał jej wiadomość na Instagramie 1 czerwca 2022 roku.

Ok, poważne pytanie. Mam kolejne dziecko i jeśli jest to chłopiec, naprawdę chcę nazwać je Sumner. W porządku? Śmiertelnie poważnie pytam – widzimy jego rzekomą wiadomość wraz z emotką wzruszającą ramionami.

Sam zainteresowany jeszcze nie odniósł się do rewelacji 23-latki. Czy romans miał miejsce?

  • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
  • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
  • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
  • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
  • Adam Levine z żoną i córkami
  • Behati Prinsloo potwierdza ciążę
  • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
  • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
[1/8] Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także