NewsyTo zaszło za daleko. Adam Levine przyznał się do zdrady ciężarnej żony: "Podjąłem niewłaściwą decyzję". Treść wywołała trzęsienie w mediach

To zaszło za daleko. Adam Levine przyznał się do zdrady ciężarnej żony: "Podjąłem niewłaściwą decyzję". Treść wywołała trzęsienie w mediach

Adam Levine wydał oświadczenie ws. rzekomego romansu
Adam Levine wydał oświadczenie ws. rzekomego romansu

20.09.2022 22:00, aktual.: 20.09.2022 23:53

Adam Levine pochodzi z Kalifornii. Na początku lat 90. wraz z kumplami ze szkoły średniej założył zespół rockowy Maroon 5. W skład grupy pierwotnie wchodzili oprócz niego: Ryan Dusick, Mickey Madden i Jesse Carmichael. Kapela wydała do tej pory siedem dobrze przyjętych albumów studyjnych. Jej lider świetnie łączy karierę z życiem rodzinnym.

W lipcu 2014 roku stanął na ślubnym kobiercu. Jego partnerką jest modelka Behati Prinsloo. Para doczekała się przyjścia na świat dwóch córek: Dusty Rose w 2016 roku i Gio Grace dwa lata później. Aktualnie żona rockmana jest w trzeciej ciąży.

W ostatnich ciężarna najadła się stresu. Wszystko po tym, gdy modelka Sumner Stroh nagrała film na Tik-Toku, w którym wyznała, że przez ostatni rok miała romans z Adamem.

Po prostu zerwę plaster… Miałam romans z mężczyzną, który jest żonaty z modelką Victoria’s Secret – powiedziała, zanim ujawniła, że mówi o Levinie – Nierozważnie wysłałam kilka zrzutów ekranu do kilku przyjaciół, którym wydawało mi się, że ufałam, a jeden z nich próbował sprzedać je tabloidowi – więc oto jestem – zaczęła. I dodała: – To dużo do strawienia, ale mam nadzieję, że przynajmniej ujawnienie prawdy może zrobić coś dobrego.

Jak gdyby tego było mało, Sumner twierdzi, że Adam chce nazwać nowe dziecko jej imieniem. Rzekomo miał napisać do niej w tej sprawie jeszcze w lipcu, choć ona sama zerwała z nim kontakt, gdy dowiedziała się o ciąży jego żony.

Adam Levine wydał oświadczenie ws. rzekomego romansu

43-latek nie zamierzał milczeć i wydał oświadczenie ws. Sumner, sugerując w nim, że nie zdradził żony, a cała sprawa skończyła się tylko na flirtowaniu w sieci. Zobowiązał się też do niepopełniania analogicznych błędów w przyszłości.

Dużo się teraz o mnie mówi i chcę nieco oczyścić atmosferę. Podjąłem niewłaściwą decyzję, flirtując z kimkolwiek innym niż moja żona. Nie miałem romansu, ale przekroczyłem granicę w godnym pożałowania okresie mojego życia. W niektórych przypadkach było to niewłaściwe. Zająłem się tym i podjąłem kroki, aby wspólnie z rodziną temu zaradzić. Na tym świecie zależy mi tylko na mojej żonie i rodzinie. Być tak naiwnym i na tyle głupim, by zaryzykować jedyną rzeczą, która naprawdę się dla mnie liczy, była największym błędem, jaki mogłem popełnić. Nigdy więcej tego nie zrobię. Biorę pełną odpowiedzialność za swoje czyny. Przejdziemy przez to. I przejdziemy przez to razem – napisał na Instastory.

Wierzycie w zapewnienia lidera Maroon 5?

 • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
 • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
 • Adam Levine. Zrobił sobie tatuaż na twarzy! Fot. Instagram
 • Adam Levine i Behati Prinsloo z pierwszym dzieckiem
 • Adam Levine ma tatuaż na twarzy
 • Adam Levine o romansie
 • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
 • Adam Levine - Super Bowl 2019
 • Behati Prinsloo – pokaz Victoria's Secret w Nowym Jorku, 2018
 • Behati Prinsloo potwierdza ciążę
 • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
 • Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
 • Adam Levine. Zrobił sobie tatuaż na twarzy! Fot. Instagram
 • Behati Prinsloo urodziła córkę Geo Grace
[1/14] Sumner Stroh miała romans z Adamem Levinem?
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także