NewsyAdam Levine po raz trzeci zostanie ojcem. Behati Prinsloo jest w ciąży. Krągłości modelki wskazaują, że poród już niedługo

Adam Levine po raz trzeci zostanie ojcem. Behati Prinsloo jest w ciąży. Krągłości modelki wskazaują, że poród już niedługo

Adam Levine i Behati Prinsloo
Adam Levine i Behati Prinsloo
Krystyna Miśkiewicz

07.09.2022 12:20

Adam Levine karierę muzyczną zaczynał wiele lat temu. Odniósł wielki sukces razem z zespołem Maroon 5, a ich dobra passa trwa do dzisiaj. Wokalista szybko zdobył uznanie i sympatię fanów. Przez kilka edycji amerykańskiej edycji programu The Voice pełnił rolę trenera, a widzowie mogli go oni poznać znaczenie lepiej. Dzięki udziałowi w talent show zgromadził wokół siebie jeszcze większą liczbę sympatyków. Szczególnie wielbią go fanki, a wiele z nich straciło serce dla przystojnego artysty.

Wiadomo jednak, że nie w głowie mu skoki w bok. Od początku kariery był łączony z wieloma sławnymi kobietami. Przypisywano mu między innymi romans z Cameron Diaz, czy Marią Szarapową. Od wielu lat jest jednak w bardzo szczęśliwym związku. Od dekady u boku lidera Maronn 5 pojawia się modelka Behati Prinsloo.

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się trzeciego dziecka

Adam Levine i piękna modelka pochodząca z Namibii wzięli ślub w 2014 roku. Para pobrała się w Meksyku. Nie da się ukryć, że współpracująca od lat z marką Victoria's Secret gwiazda ma wiele szczęścia. Zaledwie na rok przed ślubem prasa okrzyknęła bowiem Adama "najseksowniejszym mężczyzną na świecie".

Pomimo zainteresowania ze strony kobiet od lat jest zapatrzony w swoją żonę, z którą doczekał się dwojga dzieci. Razem wychowują: Dusty Rose (ur. 2016) i Gio Grace (ur. 2018). Właśnie media obiegła informacja, że ich rodzina znowu się powiększy.

Już w listopadzie zeszłego roku modelka wyznała, że w macierzyństwie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Przyznała, że razem z Adamem chcieliby mieć gromadkę pociech.

Zawsze wiedzieliśmy, że chcemy mieć drugie dziecko. Więc myślę, że dla mnie w tych dwóch latach, kiedy miałam dwójkę dzieci w wieku poniżej dwóch lat, mówiłam sobie: "Nawet nie myśl o tym!". Ale ja chcę mieć piątkę dzieci. Nigdy nie mówię nigdy, ale chcemy mieć dużą rodzinę, więc kto wie? - mówiła w Entertainment Tonight.

Jak donosi magazyn People Adam i Behati spodziewają się trzeciego dziecka. Prasa przekazała, że modelka i jej mąż byli widziani podczas lunchu na mieście, a przyszła mama miała stylizację, która mocno opinała jej krągłości - tych już nie dało się ukryć. Zdjęcia błyskawicznie pojawiły się w sieci.

Patrząc na krągłości modelki widać, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się dziecka
Adam Levine i Behati Prinsloo spodziewają się dziecka
Adam Levine i Behati Prinsloo z pierwszym dzieckiem
Adam Levine i Behati Prinsloo z pierwszym dzieckiem
Behati Prinsloo urodziła córkę Geo Grace
Behati Prinsloo urodziła córkę Geo Grace
Adam Levine opublikował zdjęcie Behati Prinsloo w ciąży
Adam Levine opublikował zdjęcie Behati Prinsloo w ciąży
Adam Levine i ciężarna Behati Prinsloo
Adam Levine i ciężarna Behati Prinsloo
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także