Newsy60-letnia matka ochrzciła bliźniaki! Na uroczystość zaprosiła paparazzi [ZDJĘCIA]

60‑letnia matka ochrzciła bliźniaki! Na uroczystość zaprosiła paparazzi [ZDJĘCIA]

Barbara Sieniewicz ochrzciła swoje dzieci
Barbara Sieniewicz ochrzciła swoje dzieci
Ewelina Buchnajzer
02.10.2015 08:27, aktualizacja: 02.10.2015 10:01

Ciąża i poród 60-letniej matki, która urodziła bliźnięta był przez kilka tygodni tematem numer jeden we wszystkich mediach. Kiedy już wszyscy dowiedzieli się, że kobietą, która urodziła jest aktorka z "Klanu" Barbara Sienkiewicz to paparazzi nie odstępowali jej na krok. Towarzyszyli na spacerach, zakupach i spotkaniach z przyjaciółmi.

Teraz, kiedy sprawa już trochę przycichła Sienkiewicz zdecydowała się na chrzest swoich pierwszych dzieci. Uroczystość odbyła się w jednym z warszawskich kościołów. Uczestniczyła z nim tylko najbliższa rodzina, ksiądz i oczywiście Olgierd Łukaszewicz - dzięki któremu ta sprawa ujrzała światło dzienne.

Imiona bliźniaków 60-letniej aktorki

Barbara Sienkieiwcz zdecydowała, że jej 10-miesięczne dzieci dostaną tradycyjne imiona, które będą dźwięczne, łatwe do zapamiętania i międzynarodowe. Córce nadała imię Anna, a synowi Piotr.

Aktorka wierzy, że teraz jej pociechy będą pod opieką Boga i nic im nie grozi.

Mówi się, że to jest najszczęśliwszy dzień w życiu, ale to jest jednocześnie spokój takiej pewności, że dzieci pójdą już drogą, która jest pewną drogą na całe życie. Myślę, że chrzest mógł być wcześniej o kilka miesięcy, bo z tym nie należny zwlekać, ale rodzice zazwyczaj chrzczą dzieci do roku, więc cieszę się, że zmieściłam się w tym kanonie - mówi Super Expressowi.

Rodzice chrzestni bliźniaków najstarszej matki w Polsce

Osobami, które w świetne prawa mają pomagać matce w wychowaniu dzieci zostali najbliżsi z rodziny.

To odpowiednie osoby, bo to rodzina katolicka. Nasze babcie, czyli moja mama i Dorota były rodzonymi siostrami. A chrzestny Waldemar jest mężem Doroty - dodaje aktorka.

Po części oficjalnej 60-letnia matka, która urodziła bliźnięta zaprosiła wszystkich na lampkę wina i ciasto do pobliskiej kawiarni.

Chrzest bliźniaków Barbary Sienkiewicz
Chrzest bliźniaków Barbary Sienkiewicz
Barbara Sienkiewicz - najstarsza matka w Polsce
Barbara Sienkiewicz - najstarsza matka w Polsce
Najstarsza mama w Polsce
Najstarsza mama w Polsce
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także