Jastrząb Astro5 GRUDNIA - DZIEŃ SUKCESU - WYKORZYSTAJ TO! PORADA NUMEROLOG TEANO ORAZ HOROSKOP URODZENIOWY

5 GRUDNIA - DZIEŃ SUKCESU - WYKORZYSTAJ TO! PORADA NUMEROLOG TEANO ORAZ HOROSKOP URODZENIOWY

5 GRUDNIA - DZIEŃ SUKCESU - WYKORZYSTAJ TO! PORADA NUMEROLOG TEANO ORAZ HOROSKOP URODZENIOWY
Teano - numerolog gwiazd

05.12.2016 11:12

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

5 grudnia - numerologiczna 8

,,Usuń ze swojego słownika słowo ,,problem'' i zastąp słowem ,,wyzwanie''. Życie stanie się nagle bardziej podniecające i interesujące." Albert Camus

Dzień materialnego sukcesu, dlatego warto wykorzystać jak najlepiej każdą chwilę.

Pozytywne nastawienie pomoże zobaczyć najlepsze rozwiązania, ponieważ 8 to silna wibracja powiązana z biznesem i sprawami materialnymi.

Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

Dobry dzień na inwestycje oraz zaciągnięcie pożyczki, jeżeli tylko spożytkujesz pozyskane w ten sposób pieniądze z myślą o dalszym sukcesie.

Gwiazdy urodzone 5 grudnia:

  • Mikołaj Grabowski (1946) polski aktor i reżyser teatralny
  • Jose Carreras (1946) hiszpański śpiewak operowy (tenor)
  • Patricia Kaas (1966) francuska piosenkarka

Jakie są osoby z 5 grudnia według astrologii?

Dąży do rzeczy wielkich, a jego życie wypełniają ryzykowne, przedsięwzięcia.

Wolność i niepodległość osobista ceni nade wszystko w świecie. Lubi szerokie horyzonty i nie znosi warunków ścieśniających i ograniczeń.

Nie jest to rewolucjonista z dołu lecz z góry. Nie praśnie on tego co niższe wynosić w górę, lecz chce przeszkodzić, aby rzeczy wzniosie nie dostały się w marne ręce.

Pośród ludzi tak urodzonych rekrutują się ci, co najwięcej ze wszystkich ludzi polegają na sobie i wierzą w siebie. Czasem wydaje się, że taki człowiek ma tylko jedną jedyną myśl która go niesie do celu jaki pragnie osiągnąć.

Trudno bardzo poznać takiego człowieka i określić jego naturę prawdziwa. Posiada on niezwykłą intuicję, pozwalającą mu przewidzieć rezultaty ostateczne każdego przedsięwzięcia. To też gdy idzie ze swym własnym natchnieniem rzadko popełnia błędy, natomiast gdy słucha rad innych ludzi – najczęściej zbacza na manowce.

Nieustannie czymś zajęty – potrafi zachować w tajemnicy swe cele i dążenia. Życie jego jest niezwykle aktywne, wypełnione ryzykownymi przedsięwzięciami i zuchwałymi przygodami. Na ogół przeżywa wielkie wstrząśnienia i przejścia.

Ale mimo wszystkie swe przygody i życie niezwykle aktywne – człowiek taki właściwie żyje zdała od ludzi.

Czego się strzec winien? Aby warunki życiowe nie wpływały ujemnie na jego życie i nie zwężały jego granic. Może mu również grozić pozbawienie wolności na czas krótszy lub dłuższy.

Wadą jego jest, iż często uważa za prawdę to co jest tylko jego fantazją.

Dziecko tak urodzone jest bardzo żywe, dociekliwe, interesujące się wszystkim dookoła, i rozpytujące nieustannie starszych.

Chociaż może to być nieraz dokuczliwe – należy jednak odpowiadać na- te dziecinne zapytania jak najszczerzej i całkiem logicznie, w potrzebie przyznając się otwarcie do swej nieświadomości.

Gdy bowiem takie dziecko dostrzeże iż zostało wprowadzone w błąd – traci od razu wiarę w autorytet starszych i rodziców.

Jose Carreras w Polsce
Jose Carreras w Polsce
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także