Jastrząb Astro29 maja: Sięgaj do gwiazd! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

29 maja: Sięgaj do gwiazd! Porada numerolog TEANO i horoskop urodzeniowy

29 maja horoskop urodzeniowy
29 maja horoskop urodzeniowy
Teano - numerolog gwiazd

29.05.2017 07:00

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

29 MAJA - NUMEROLOGICZNA 8

Kiedy sięgasz do gwiazd, być może nie dotkniesz żadnej z nich, ale na pewno nie skończysz z garściami pełnymi błota  – Leo Burnett
  • Idealny czas na spektakularny sukces, ponieważ 8 to silna wibracja związana z biznesem. Dziś możesz pokonać największe przeszkody.
  • Możesz dużo osiągnąć dzięki determinacji i nowym pokładom energii, które w sobie odnajdziesz. Jeżeli pracowałeś ciężko nad jakimś projektem, może ci on teraz dostarczyć korzyści, na które liczyłeś.

GWIAZDY URODZONE 29 MAJA

  • La Toya Jackson (1956) - amerykańska piosenkarka, aktorka, modelka
  • Annette Bening (1958) - amerykańska aktorka
  • Shazza (1967) - polska piosenkarka
  • Adam Zdrójkowski (2000) - polski aktor dziecięcy
  • Jakub Zdrójkowski (2000) - polski aktor dziecięcy

HOROSKOP NA 29 MAJA

Kto urodził się dnia 29 maja - lubi polowania, podróże, wszelkie przygody i rozrywki.

Jego zdolności umysłowe są wybitne, a zainteresowania wszechstronne. Jest to człowiek subtelny, który umiłował literaturę i sztukę. Jednocześnie wykazuje też i zdolności praktyczne. – zwłaszcza w kierunku handlowym i może być doskonałym pośrednikiem, kupcem, finansistą. Wykazuje również zdolności w kierunku wojskowym.

Czujny, bystry, okazuje zmienność usposobienia, która może przerodzić się w gniewliwość lub drażliwość, albo też niepokój nerwowy. Potrafi być wiernym i dobrym przyjacielem, ma dużo zdrowego rozsądku i wrodzonej szlachetności, w miłości zaś jest bardzo przywiązany.

Dzięki doświadczeniom życiowym rozwija się stopniowo – a jego charakter powoli się krystalizuje. Dzięki życiu religijnemu lub też zainteresowaniom filozoficznym powoli opanowuje swą nerwowość, staje się cierpliwy, opanowany, przywiązany do życia rodzinnego i spełniający chętnie swe obowiązki.

W małżeństwie nie jest zbyt szczęśliwy – dokuczają mu bowiem nieporozumienia, a nawet kłótnie. Choroby, jakie ewentualnie mogą przynieść dzisiejsze urodziny, to cierpienia płuc, krwi, nerwowość i dolegliwość rąk.

Co mu grozi. Jest zbyt pewny siebie i z tego powodu wywołuje nieporozumienia i spory, a nawet może ściągnąć na siebie katastrofę życiową. Kobieta dziś urodzona – jest ładna, uczuciowa, szlachetna – ale nieraz zaniedbuje swe obowiązki domowe. Interesują ją sztuki piękne, zwłaszcza muzyka i malarstwo a także i życie publiczne.

Shazza - wychodzi z programu Pytanie na śniadnie
Shazza - wychodzi z programu Pytanie na śniadnie
Shazza - wychodzi z programu Pytanie na śniadnie
Shazza - wychodzi z programu Pytanie na śniadnie
Shazza
Shazza
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także