Szukaj
Treść przeznaczona dla dorosłych!

Oniemieliśmy! 61-letnia Sharon Stone pokazała gołe piersi w “Vogue’u”! Nawet J.Lo przy niej wymięka!

Sharon Stone skończyła 60 lat, ale nadal wygląda jak bogini. Ostatnio gwiazda wzięła udziała w gorącej sesji do portugalskiego wydania Vogue'a. Legenda kina odtworzyła słynne sceny z Nagiego Instynktu! Co za ciało!
Sharon Stone nago

Sharon Stone ogromną popularność zdobyła w 1990 roku dzięki udziałowi w filmie science-fiction Pamięć absolutna. Niezaprzeczalny status światowej gwiazdy przyniosła jej główna rola w thrillerze Nagi instynkt. Kolejnym sukcesem w jej karierze było wcielenie się w postać Ginger w filmie Kasyno w reżyserii Martina Scorsese, za którą otrzymała nominację do Oscara.

Legenda kina 10 marca skończyła 61 lat, jednak nadal wygląda jak młoda bogini. Ostatnio swoją doskonałą formę Sharon potwierdziła w sesji do portugalskiego wydania Vogue’a. Na zdjęciach widać, że na planie było bardzo gorąco. Wszystkie ujęcia są naszpikowane erotyzmem, a Stone wygląda jak demon seksu.

Laureatka Złotego Globu udostępniła na swoim Instagramie krótki filmik z pracy na planie zdjęciowym.

Sharon Stone w akcji #MeToo

Nagranie wywołało spore poruszenie w sieci, bowiem gwiazda odtworzyła słynne sceny z głośnego Nagiego Instynktu. Gwiazda jest bez stanika, ma na sobie jedynie czarne szpilki, majtki oraz zwiewną marynarkę. Swój film opisała hasztagiem #MeToo oraz napisała ciekawy komentarz:

Kierownictwo studia siedziało przy dużym stole i dyskutowało, czy każdy z nas rzeczywiście jest zdolna do wykorzystania. #MeToo #TimesUp.

Warto przypomnieć, że Sharon wcześniej w nietypowy sposób wypowiadała się na temat słynnej akcji. Gdy dziennikarz zapytał gwiazdę, czy ta doświadczyła kiedyś nieprzyjemności na tle seksualnym, Sharon wybuchła śmiechem, po czym oznajmiła:

Jestem w tym biznesie od 40 lat, Lee. Czy potrafisz sobie wyobrazić, jak to wyglądało, kiedy wchodziłam w niego 40 lat temu? Wyglądając tak, jak wyglądam? Pochodząc z jakiejś dziury w Pensylwanii? Nie przyjechałam tu z żadną ochroną. Widziałam już wszystko.

Tym razem Sharon Stone jest już zupełnie w innej roli. Z całą pewnością nie musi grać w filmach, w których nie chce. Podobnie jest podczas sesji zdjęciowych, których klimat i tematykę zawsze dyktuje sama aktorka.

Zobaczcie jak jej poszło.

View this post on Instagram

Esqueça todos os rótulos que alguma vez imaginou para Sharon Stone. O melhor da atriz que imortalizou o cruzar de pernas mais emblemático do Cinema é que ela está acima de qualquer rótulo. Incluindo esse momento histórico cinematográfico de Instinto Fatal. A entrevista completa está no link da bio e na edição de maio da Vogue. __ Forget every label you ever imagined for @sharonstone. The best feature of the actress that imprinted forever in our minds that iconic leg-cross in Basic Instinct is that she is above any label. Including that pivotal moment in the history of Cinema. Tap the link in bio for the whole interview. #vogueportugal #sexissues #editorinchief @sofia.slucas #photography @branislavsimoncik #styling @paris_libby #makeup @missjobaker #hair @giannandreahair #words @sarovski #mayisue #outnow #nasbancas @lighthouse.publishing

A post shared by Vogue Portugal (@vogueportugal) on

Zobacz: Zmysłowa Sharon Stone podczas wizyty w Polsce wyhaczyła sobie gorącego kochanka! Ona to dopiero ma oko!

Zobacz: Hollywoodzka metamorfoza Joanny Kulig wbija w fotel! Czeszą ją i malują styliści największych światowych gwiazd! Mamy zdjęcia

Zobacz: Sharon Stone zafundowała swojej 86-letniej mamie hollywoodzką metamorfozę! Efekt pracy słynnego makijażysty zwala z nóg!


Czytasz “Vogue’a”?

×