Szukaj
Treść przeznaczona dla dorosłych!

Oniemieliśmy! 61-letnia Sharon Stone pokazała gołe piersi w „Vogue’u”! Nawet J.Lo przy niej wymięka!

Sharon Stone skończyła 60 lat, ale nadal wygląda jak bogini. Ostatnio gwiazda wzięła udziała w gorącej sesji do portugalskiego wydania Vogue'a. Legenda kina odtworzyła słynne sceny z Nagiego Instynktu! Co za ciało!
Sharon Stone nago

Sharon Stone nago

Sharon Stone ogromną popularność zdobyła w 1990 roku dzięki udziałowi w filmie science-fiction Pamięć absolutna. Niezaprzeczalny status światowej gwiazdy przyniosła jej główna rola w thrillerze Nagi instynkt. Kolejnym sukcesem w jej karierze było wcielenie się w postać Ginger w filmie Kasyno w reżyserii Martina Scorsese, za którą otrzymała nominację do Oscara.

Legenda kina 10 marca skończyła 61 lat, jednak nadal wygląda jak młoda bogini. Ostatnio swoją doskonałą formę Sharon potwierdziła w sesji do portugalskiego wydania Vogue’a. Na zdjęciach widać, że na planie było bardzo gorąco. Wszystkie ujęcia są naszpikowane erotyzmem, a Stone wygląda jak demon seksu.

Laureatka Złotego Globu udostępniła na swoim Instagramie krótki filmik z pracy na planie zdjęciowym.

Sharon Stone w akcji #MeToo

Nagranie wywołało spore poruszenie w sieci, bowiem gwiazda odtworzyła słynne sceny z głośnego Nagiego Instynktu. Gwiazda jest bez stanika, ma na sobie jedynie czarne szpilki, majtki oraz zwiewną marynarkę. Swój film opisała hasztagiem #MeToo oraz napisała ciekawy komentarz:

Kierownictwo studia siedziało przy dużym stole i dyskutowało, czy każdy z nas rzeczywiście jest zdolna do wykorzystania. #MeToo #TimesUp.

Warto przypomnieć, że Sharon wcześniej w nietypowy sposób wypowiadała się na temat słynnej akcji. Gdy dziennikarz zapytał gwiazdę, czy ta doświadczyła kiedyś nieprzyjemności na tle seksualnym, Sharon wybuchła śmiechem, po czym oznajmiła:

Jestem w tym biznesie od 40 lat, Lee. Czy potrafisz sobie wyobrazić, jak to wyglądało, kiedy wchodziłam w niego 40 lat temu? Wyglądając tak, jak wyglądam? Pochodząc z jakiejś dziury w Pensylwanii? Nie przyjechałam tu z żadną ochroną. Widziałam już wszystko.

Tym razem Sharon Stone jest już zupełnie w innej roli. Z całą pewnością nie musi grać w filmach, w których nie chce. Podobnie jest podczas sesji zdjęciowych, których klimat i tematykę zawsze dyktuje sama aktorka.

Zobaczcie jak jej poszło.

View this post on Instagram

Esqueça todos os rótulos que alguma vez imaginou para Sharon Stone. O melhor da atriz que imortalizou o cruzar de pernas mais emblemático do Cinema é que ela está acima de qualquer rótulo. Incluindo esse momento histórico cinematográfico de Instinto Fatal. A entrevista completa está no link da bio e na edição de maio da Vogue. __ Forget every label you ever imagined for @sharonstone. The best feature of the actress that imprinted forever in our minds that iconic leg-cross in Basic Instinct is that she is above any label. Including that pivotal moment in the history of Cinema. Tap the link in bio for the whole interview. #vogueportugal #sexissues #editorinchief @sofia.slucas #photography @branislavsimoncik #styling @paris_libby #makeup @missjobaker #hair @giannandreahair #words @sarovski #mayisue #outnow #nasbancas @lighthouse.publishing

A post shared by Vogue Portugal (@vogueportugal) on

Zobacz: Zmysłowa Sharon Stone podczas wizyty w Polsce wyhaczyła sobie gorącego kochanka! Ona to dopiero ma oko!

Zobacz: Hollywoodzka metamorfoza Joanny Kulig wbija w fotel! Czeszą ją i malują styliści największych światowych gwiazd! Mamy zdjęcia

Zobacz: Sharon Stone zafundowała swojej 86-letniej mamie hollywoodzką metamorfozę! Efekt pracy słynnego makijażysty zwala z nóg!


Sharon Stone w sesji dla Vogue Portugal, 2019 rok

Sharon Stone w sesji dla Vogue Portugal, 2019 rok

Sharon Stone bez stanika na okładce Vogue Portugal

Sharon Stone bez stanika na okładce Vogue Portugal

Sharon Stone bez stanika na okładce Vogue Portugal

Sharon Stone bez stanika na okładce Vogue Portugal

×