Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 24.04.2018
Treść przeznaczona dla dorosłych

Już jest! Zwiastun „Kobiet mafii” bez cenzury! Prawie naga Olga Bołądź i gorący seks Katarzyny Warnke! [WIDEO]

Kobiety Mafii - zwiastun bez cenzury


Kobiety mafii: zwiastun bez cenzury

W sieci właśnie zadebiutował reżyserski zwiastun najnowszego obrazu Patryka VegiKobiety mafii. Mimo że premiera filmu dopiero 23.02.2018, to już teraz wiemy, że musimy przygotować się na dużą dawkę emocji!

Kobiety mafii, to dzieło, które od dawna wzbudza wiele kontrowersji. Jakiś czas temu w mediach ukazywało się bardzo dużo newsów poświęconych obsadzie filmu, która nie wszystkim przypadła do gustu. Natomiast teraz z pewnością głośno będzie ze względu na wulgaryzmy, nagość, seks i przemoc, które pojawiają się na każdym kroku w najnowszym zwiastunie.

W obsadzie zobaczymy takie gwiazdy jak: Olga Bołądź, Agnieszka Dygant, Aleksandra Popławska, Katarzyna Warnke, Julia Wieniawa, a także Piotr Stramowski, Tomasz Oświeciński, Sebastian Fabijański, Bogusław Linda, Olaf Lubaszenko i Janusz Chabior.

Cały film utrzymany jest w klimacie, który wszyscy dobrze znają z poprzednich dzieł Patryka Vegi. Po raz koleiny scenariusz był tworzony na podstawie prawdziwych wydarzeń, we współpracy z gangsterami z tzw. Grupy Mokotowskiej. Także fani tego rodzaju kina z pewnością nie będą zawiedzeni.

Po „Pitbullu. Nowych porządkach” skontaktował się ze mną gangster z „Grupy Mokotowskiej”. Miał pretensje o to, jak został pokazany w filmie. Po pewnym czasie zwrócił się do mnie z zaskakującą propozycją. Doszedł do wniosku, że zamiast się mścić, może lepiej byłoby, gdybyśmy napisali razem scenariusz (…). Gangster skontaktował mnie ze swoją żoną, a potem z kolejnymi kobietami gangsterów, które opowiedziały mi historię Grupy Mokotowskiej z własnej perspektywy. Tak powstały „Kobiety mafii” – najlepszy scenariusz, jaki miałem w życiu – wyznał Patryk Vega.

A Wam, jak podoba się zwiastun Kobiet mafii bez cenzury? Wybierzecie się do kina?

Patryk Vega triumfuje! Zalany falą krytyki „Botoks” pobił… kolejny rekord! Nie zgadniecie ile zarobił

19 letnia Julia Wieniawa zmieszała z błotem wybitną polska piosenkarkę! Zrobiła to perfekcyjnie i to w doborowym towarzystwie! [WIDEO]

Julia Wieniawa nie poradziła sobie z zadaniem na planie filmu. Zdradziła ją Kasia Warnke: „Strasznie źle jej to wychodziło” [WIDEO]

Czy czekasz na nowy film Patryka Vegi?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×