Szukaj
Treść przeznaczona dla dorosłych!

Naga Edyta Olszówka pokazała swoje piękne ciało i błysnęła pięknym biustem w serialu Netflixa! Schudła i znowu wygląda jak z okładki “Playboya”!

Edyta Olszówka nago 1983 piersi

Edyta Olszówka nago w serialu 1983

Edyta Olszówka jeszcze kilka lat temu była o kilkanaście kilogramów chudsza. Problemy w życiu prywatnym sprawiły, że aktorka nieco przytyła. Gwiazda w ostatnim czasie ostro wzięła się za siebie i od niedawna może znów cieszyć się figurą jak sprzed lat. Nic więc dziwnego, że nie ma problemu z akceptacją swojego ciała, a najlepszym tego dowodem jest rozbierana scena w jakiej wzięła udział.

Mało kto pamięta, ale Olszówka dwukrotnie pojawiła się na okładkach Playboya. Ostatni raz aktorka pozowała na niej w 2003 roku, a do czytelników uśmiechała się jako właścicielka idealnej figury. Był to okres, w którym Olszówka nie bała się trudnych ról.

Nagie ciało pokazała w filmach takich jak m.in. Przystań, Ekstradycja oraz Gnoje:

Dla mnie są to najtrudniejsze sceny. Dużo trudniejsze niż otwarcie emocjonalne. Rozbierając się przed kamerą, trzeba się skonfrontować ze swoimi słabościami, kompleksami i ze swoim wstydem. Jest to przekraczanie intymności człowieka i trzeba wypaść wiarygodnie. Jeśli widz to odbiera jako prawdę i nie widzi tu żadnego zgrzytu, ani udawania to znaczy, że dobrze odegraliśmy swoją rolę – zdradziła aktorka w jednym z wywiadów.

Przez pewien czas Edyta zrezygnowała z udziału w nagich scenach. Aktorka przeżywała bowiem trudniejszy okres w swoim życiu. Zmagała się z nałogami i depresją, przez co w konsekwencji sporo przytyła. Na szczęście jej osobisty dramat dobiegł końca.

Jak informuje Super Express, Edyta niedawno powróciła do grania odważnych scen. Odzyskała formę i nigdy nie wyglądała tak dobrze jak teraz. Zwłaszcza, że jest jedną z gwiazd serialu Netflixa 1983, a tam pikantnych scen z jej udziałem nie brakuje. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie, które jest materiałem promującym dzieło.

Oglądaliście?

Marta Kaczyńska pokazała nagie pośladki w wielkim oknie! Internauci nie mogą wyjść z zachwytu: „Wyjątkowo zjawiskowe ujęcie”

Kasia Cichopek dla pieniędzy rozebrała się do naga i wskoczyła do łóżka! Zrobiło się bardzo gorąco!

Polska Brigitte Bardot rozebrała się i powaliła Instagram na kolana! Pozuje w bikini, jest bez makijażu i nie wstydzi się niczego!


Czy uważasz, że nagość jest seksowna?

×