Szukaj
Treść przeznaczona dla dorosłych!

Pikantne sceny w „Big Brotherze”! Po wyjściu spod prysznica zrobiło się gorąco! Nic się nie ukryło!

Big Brother, Maciej Borowicz nago, penis

Big Brother, Maciej Borowicz nago, penis

Maciej Borowicz nago

Jak Maciej Borowicz wygląda nago? Przystojny uczestnik programu Big Brothera zaprezentował się w pełnej okazałości przed kamerami podczas transmisji na żywo. Internauci są zachwyceni jego wysportowanym ciałem.

Maciej Borowicz przez wielu internautów uważany jest za najseksowniejszego uczestnika programu Big Brother. Buńczuczny 30-latek jako jeden z nielicznych nie krępuje się wszechobecnych kamer i bez najmniejszego problemu prezentuje się w stroju Adama. Ostatnio zafundował widzom podczas transmisji na żywo spektakularne sceny – w obecności Magdy i Oleha zrzucił z siebie ręcznik i pokazał to, co do niedawna mogła oglądać tylko jego dziewczyna.

Gdy Borowicz bez najmniejszych skrupułów wycierał swoje mokre ciało po wyjściu spod prysznica, w lustrze można było podziwiać jego miejsca intymne. Ze względu na relację live producenci nie byli w stanie zakryć krocza Macieja charakterystyczną kropką, która zdobi większość podobnych scen w krótkich filmikach dostępnych w kategorii „18+” na oficjalnej stronie reality-show.

Pikantne sceny z udziałem przystojnego dj-a spotkały się z pozytywnym odbiorem wśród widzów, którzy na bieżąco podglądają życie mieszkańców domu Wielkiego Brata. Seksowny Maciej został skomplementowany od stóp do głów. Nic dziwnego, bowiem jest na kim zawiesić oko:

Fajny jest. Dokładnie takiego faceta szukam. Da mi ktoś numer – żartowała jedna z internautek.

Teraz czekamy na pozostałych uczestników przyłapanych w podobnych sytuacjach. Jak na razie równie dużą odwagą co Maciej wykazali się przystojny Ukrainiec Oleh, bokser Igor i nieobecna już w programie Marlena, która swoim powiększonym biustem szpanowała przed Łukaszem i Justyną.

Podglądacie uczestników Big Brothera w łazience?

Big Brother: Uczestnicy w tarapatach! Justyna Żak bezmyślnie złamała najważniejsze zasady regulaminu! Są twarde dowody!

Gwiazda “Big Brothera” pracowała z Anną Lewandowską! Ich wspólny projekt zna każdy z was [WIDEO]

Tego TVN nie pokazał! Najseksowniejsza uczestniczka “Big Brothera” chwaliła się mieszkańcom powiększonymi piersiami! Mamy zdjęcia!


Big Brother: Maciej Borowicz nago po wyjściu spod prysznica (screen: Player.pl)

Big Brother: Maciej Borowicz nago po wyjściu spod prysznica (screen: Player.pl)

Maciej Borowicz z Big Brothera bez majtek

Maciej Borowicz z Big Brothera bez majtek

Maciej Borowicz odsłonił ciało. W Big Brotherze zaprezentował miejsca intymne

Maciej Borowicz odsłonił ciało. W Big Brotherze zaprezentował miejsca intymne

Może Cię zainteresować

Najczęściej czytane dziś

×