Jastrząb Astro18 GRUDNIA - BĄDŹ SZCZĘŚLIWY I RADOSNY! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY! KRYSTYNA JANDA I BRAD PITT MAJĄ DZIŚ URODZINY!

18 GRUDNIA - BĄDŹ SZCZĘŚLIWY I RADOSNY! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY! KRYSTYNA JANDA I BRAD PITT MAJĄ DZIŚ URODZINY!

18 GRUDNIA - BĄDŹ SZCZĘŚLIWY I RADOSNY! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY! KRYSTYNA JANDA I BRAD PITT MAJĄ DZIŚ URODZINY!
Teano - numerolog gwiazd

18.12.2016 08:02

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

18 grudnia - numerologiczna 3

"Jeśli ludzie wokół Ciebie naprawdę są negatywni, to zamiast ich małpować i czynić własne życie koszmarem, pilnuj własnego szczęścia, odmawiając pójścia w ich ślady."   Sweetland Ben 

Bądź szczęśliwy, radosny, kochający, ekscytujący. Ludzie będą do ciebie lgnąć, więc wykorzystaj to!

Twoim atutem będzie dziś siła osobowości.

Dzień ten będzie idealny na spotkania towarzyskie, złożenie podania o otrzymanie stanowiska, którego pragniesz.

Powodzenie ci dziś sprzyja!

Gwiazdy urodzone 18 grudnia:

  • Krystyna Janda (1952) polska aktorka, reżyserka, felietonistka, piosenkarka
  • Brad Pitt (1963) amerykański aktor, producent filmowy
  • Anna Powierza (1978) polska aktorka

Jakie są osoby z 18 grudnia według astrologii?

Urodzony 18 grudnia jest zręczny, stały, wrażliwy – nie lubi fałszywych sytuacji.

Zawsze jest lubianym w kołach w jakich się obraca – ma bowiem charakter towarzyski i serdeczny. Jest to towarzysz jakiego każdy chętnie widzi i niełatwo go opuszcza.

Jego natura uprzejma i sympatyczna – przyciąga do siebie przyjaciół, ale mimo to – tylko bardzo mało ludzi zna prawdziwa duszę tego człowieka. Wierność i stałość w przyjaźni są jego charakterystycznymi cechami. W małżeństwie nie zawsze jest szczęśliwy, gdyż w wyborze żony kieruje się głównie względami intelektualnymi, nie zwracając uwagi na charakter i pochodzenie kobiety.

Z osobami płci odmiennej łatwo się zaprzyjaźnia a później z właściwym sobie pośpiechem – zaręcza. Przekonawszy się jednakże o zbyt wielkich różnicach charakteru – równie szybko zrywa swe zaręczyny jak je zawarł. Dzięki bowiem swej prostolinijności i prawości – nie znosi kłamstwa i sytuacyj fałszywych.

Skoro jednak znajdzie kobietę odpowiednią, która go rozumie, kocha i obdarza zaufaniem – staje się entuzjastycznym, ustępliwym i poświęcającym się małżonkiem

a jego wszelkie zdolności mogą osiągnąć wówczas niezwykły rozwój. Zarówno kobieta jak i mężczyzna urodzeni dnia tego dążą zawsze do wolności i to na wszelkich polach, i niełatwo pozwalają się ograniczać.

Jakie wykazuje wady? Nie troszczy się dostatecznie o swój rozwój duchowy i nie rozwija się w życiu, zaniedbując uświadomienie moralne. Niczym się nie przejmuje, nie robi sobie wiele z zarzutów innych lub z wyrzutów sumienia i chętnie zgadza się na wszystko. Tam gdzie jego osoba wchodzi w grę – pragnie aby wszelkie inne względy zostały usunięte na plan dalszy.

Ale gdy taki człowiek rozwinie się duchowo – wówczas staje się prawdziwym idealistą o szlachetnym charakterze. Towarzyski, dobroczynny, wrażliwy, sympatyczny – wykazuje wielką dobrotliwość. Chociaż unika sporów we własnych sprawach – z wielką odwagą i niezwykle gorliwie, walczy o sprawy pokrzywdzonych. Typ wyższy – jak widzimy – bardzo się różni od człowieka nierozwiniętego.

Krystyna Janda na premierze spektaklu ,,Damy i Huzary"
Krystyna Janda na premierze spektaklu ,,Damy i Huzary"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także