Jastrząb Astro17 GRUDNIA - DZIEŃ WSPÓŁPRACY I PRZYJAŹNI! NUMEROLOG TEANO RADZI JAK GO WYKORZYSTAĆ . HOROSKOP URODZENIOWY NA DZIŚ.

17 GRUDNIA - DZIEŃ WSPÓŁPRACY I PRZYJAŹNI! NUMEROLOG TEANO RADZI JAK GO WYKORZYSTAĆ . HOROSKOP URODZENIOWY NA DZIŚ.

17 GRUDNIA - DZIEŃ WSPÓŁPRACY I PRZYJAŹNI!  NUMEROLOG TEANO RADZI JAK GO WYKORZYSTAĆ . HOROSKOP URODZENIOWY NA DZIŚ.
Teano - numerolog gwiazd

17.12.2016 09:11

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

17 grudnia - numerologiczna 2

"Przyjaciele są jak ciche anioły, które podnoszą nas, kiedy nasze skrzydła zapominają, jak latać."    Antoine de Saint-Exupéry

Unikaj pośpiechu i nie pozwól, żeby ktokolwiek wywierał na tobie presję. Kiedy ktoś się tego dnia śpieszy, bardzo często podejmuje niewłaściwe decyzje.

Poświęć czas przyjaciołom i odbuduj więzi z nimi. Doskonały czas na stworzenie silnych sojuszy i mocnej współpracy.

Gwiazdy urodzone 17 grudnia:

  • Agnieszka Wagner (1970) polska aktorka
  • Milla Jovovich (1975) amerykańska aktorka, modelka, piosenkarka, projektantka mody
  • Igor Herbut (1990) wokalista, muzyk, lider zespołu LemON

Jakie są osoby z 17 grudnia według astrologii?

Urodzony 17 grudnia ma naturę entuzjastyczna i pożytecznych przyjaciół.

Jego charakter silny i władczy pozwala mu nieraz na przezwyciężenie trudności życiowych, których zazwyczaj los mu nie skąpi. Dość pracowity, entuzjastyczny – wykazuje doskonale zdolności umysłowe i wszechstronne zainteresowania. Łatwo się z ludźmi zaprzyjaźnia i potrafi przejąć to co dobre od innych.

Wady urodzin z tego dnia – to przede wszystkiem oprócz zmysłowości niepokój, rozproszenie sił i zdolności a także opozycyjność i tendencje buntownicze.

Nie zwracając uwagi na skutki swych czynów ugania się taki człowiek za swymi projektami jak ogarnięty manią. Gdy upodobania zmysłowe i żądze zbytnio się spotęgują ją – wówczas grozi mu niebezpieczeństwo odchyleń w stronę ujemną.

Do czego powinien dążyć? Przede wszystkim do umiarkowania i unikania wybryków zmysłowych. Nie powinien naśladować innych, lecz ideały swe czerpać z głębi własnego serca.

Niechaj nie przechodzi z jednego miejsca na drugie, zmieniając zajęcie i otoczenie, lecz raczej wytrwania na stanowisku raz obranym i wypełni swe obowiązki moralne, gdyż przez to najszybciej będzie mógł się posunąć naprzód w wielkiej szkole życia.

W ogóle trzeba zastrzec, że urodziny te dają dwa typy:

Niższy typ – nierozwinięty – niespokojny, szorstki rozproszony, roztargniony – to poszukiwacz szczęścia, uganiający się za pomyślnymi okazjami, ceniący przede wszystkim hazard, stawiający wszystko na jedną kartę.

Lecz ludzie rozwinięci tego rodzaju powszechnie są lubiani za swą dobroć, niesprzedajność, sprawiedliwość. Przyjaciele takiego człowieka zajmują zazwyczaj stanowiska wysokie i mogą dlań być bardzo pożyteczni, okazując skuteczna pomoc.

Agnieszka Wagner na premierze Listów do M. 2
Agnieszka Wagner na premierze Listów do M. 2
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także