Mieszkaniec Hrubieszowa w ostatniej chwili zeskoczył z roweru, który wylądował pod tylnymi kołami pojazdu. Do zdarzenia doszło o godzinie 22.00. Nastolatek wpatrzony w ekran telefonu poszukiwał fikcyjnych postaci. Teraz chłopak będzie tłumaczył się przed Sądem dla Nieletnich.
Rower jest kompletnie zniszczony, a kierowca autobusu został ukarany mandatem. Złamał przepis, mówiący o obowiązku poruszania się przy prawej krawędzi jezdni.