Jastrząb Astro11 GRUDNIA - TO BĘDZIE CIEKAWY DZIEŃ! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

11 GRUDNIA - TO BĘDZIE CIEKAWY DZIEŃ! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY

11 GRUDNIA - TO BĘDZIE CIEKAWY DZIEŃ! PORADA NUMEROLOG TEANO I HOROSKOP URODZENIOWY
Teano - numerolog gwiazd

11.12.2016 15:44

11 grudnia - numerologiczna 5

"Przyjemność jest początkiem i celem życia szczęśliwego." - Epikur

Warto dziś zmienić punkt widzenia i swoje poglądy!.

Numerologiczna 5 sprzyja działaniom i poszerzaniu horyzontów – wykorzystaj to!

Nie bądź zaskoczony, jeżeli dzisiejsze plany będą się ciągle zmieniać. Bądź elastyczny a podsumujesz go w dobrym nastroju!

Gwiazdy urodzone 11 grudnia:

  • Bogusław Kaczmarczyk ( 1974) polski aktor estradowy i telewizyjny
  • Anna Piróg (1977) polska aktorka
  • Łukasz Simlat (1977) polski aktor

Jakie są osoby z 11 grudnia według astrologii?

Urodzony 11 grudnia ma naturę skomplikowaną, a okazuje przy tym upodobania artystyczne.

Zamiłowanie do prawdy, pokojowość, sprawiedliwość — oto nadzwyczaj wyraźne cechy charakterystyczne tego człowieka. Pracowity, wynalazczy — dzielnie sobie daje radę z trudnościami życiowymi.

Kobiety obdarzają go swą przyjaźnią; okazuje nie tylko zamiłowania artystyczne ale również i talenty, zwłaszcza w kierunku muzycznym. W życiu jest zwolennikiem pewnej prostoty i raczej wszystko poświęci aniżeli pozwoli się ograniczać – tak bardzo ceni swą niezależność. Nieco serdeczny i nieufny – w otoczeniu niesympatycznym bynajmniej nie jest przyjemnym.

Jest to natura bardzo skomplikowana i trudno nieraz go zrozumieć. Nieco marzycielski, w poglądach swych zmienny – czasem nieco bojaźliwy – w innej znowu sytuacji okazuje niezwykłą odwagę i zuchwałość bohaterską.

Umysł jego wybiega daleko naprzód i widzi odległą przyszłość., czego nie może zrozumie otoczenie. Zawsze jest pełen nadziei, ale dzięki swej niezwykle żywej wyobraźni – nieraz bierze złudzenia za rzeczywistość.

Ostateczne swe wnioski wygłasza z wielką pewnością siebie i w ten sposób przysparza sobie wrogów – zazwyczaj bowiem ludzie nie lubią, gdy im się mówi prawdę w oczy. Zawsze jest bardzo przejęty tym co robi, a w czynach swych jest najzupełniej zdecydowanym. W poglądach jednak nie okazuje skłonności do legalizmu lub ortodoksyjności.

Wady. Gdy posiada zbyt mało samoopanowania – wówczas potęguje się w nim nerwowa drażliwość, z czego później mogą powstać rozstroje nerwowe i choroby organizmu.

Czego się strzec winien? Pełen namiętności, mimo swój umysł subtelny – nieraz zaplątuje się w trudnościach życiowych i cierpi różnorodne ograniczenia

Łukasz Simlat - premiera filmu "Zjednoczone stany miłości"
Łukasz Simlat - premiera filmu "Zjednoczone stany miłości"
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także