Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 16.12.2017

Przyjaciółki : Już za tydzień ostatni odcinek! Co się wydarzy z dziewczynami w finale?

Przyjaciółki - ostatni odcinek


 Ostatni 122 odcinek Przyjaciółek – Co się wydarzy w finale?

 

Za tydzień wielki finał Przyjaciółek. W czwartek, 24.11.2017 o godzinie 21.10 Polsat wyemituje finałowy, 12 odcinek serialu. Co się wydarzy w ostatnim odcinku serii? Co spotka Zuzę (Anita Sokołowska), Ingę (Małgorzata Socha), Patrycję (Joanna Liszowska) i Ankę (Magdalena Stużyńska) w 122 odcinku? Bedzie emocjonujący finał,   wypadek, rozstania i cała prawda o ciąży Markiewicz.
 Anka (Magdalena Stużyńska) nie może pogodzić się z zachowaniem Julki (Nicole Bogdnowicz). Obwinia się o całą sytuację. Czuje, że zawiodła jako matka. Na dodatek nie znajduje oparcia w Pawle (Bartek Kasprzykowski). Zuza (Anita Sokołowska) i Jasiek (Marek Bukowski) szukają nowego, większego mieszkania. Są szczęśliwi i planują wspólną przyszłość. Patrycja (Joanna Liszowska) odbiera resztę swoich rzeczy od Wiktora (Paweł Deląg). Oboje nie potrafią poradzić sobie z rozstaniem. Kobieta nadal kocha Wiktora. Marek (Radosław Pazura) czeka na Zuzę pod jej mieszkaniem. Jej uniki utwierdzają go w przekonaniu, że jest ojcem dziecka. Zaczynają się kłócić. Kiedy Marek przechodzi przez jezdnię uderza w niego rozpędzony samochód. Jacek (Konrad Eleryk) przesyła Robertowi (Krzysztof Wieszczek) zdjęcia z sesji. Dzwoni także do Ingi (Małgorzata Socha), aby upewnić się, że efekt jej się podoba. Inga nie bardzo wie, czego Jacek od niej oczekuje. Uważa temat ich znajomości za zamknięty.

Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) spotyka Łukasza (Mikołaj Krawczyk). Mężczyzna chce wrócić do niej i córki. Julka przychodzi do Anki. Chce przeprosić za swoje zachowanie. Obie padają sobie w ramiona. Przyjaciółki wybierają się na spacer. Czują, że wszystko zaczyna się układać. Nie są jednak świadome tego, co dzieje się za ich plecami.

Przyjaciółki OSTATNI odcinek 122 w czwartek 23.11.2017 o godzinie 21.10 w Polsacie

 

Przyjaciółki: Będzie gorąco! Rozebrane Zuza, Inga, Anka i Patrycja w SPA poplotkują sobie o seksie!

Przyjaciółki: Zbliża się tragiczny finał! Już wiadomo kto jest ojcem dziecka Zuzy!

 

Przyjaciółki: Dramatyczne zakończenie! Ojciec dziecka Zuzy wpadnie pod samochód!

 

Czy lubisz serial „Przyjaciółki”?Komentarzy: 1


Gość | 17 listopada 2017, 16:28

Najlepszy był 5 sezon !!!!


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×