Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Pierwsza miłość: 17 letnia Kalina szykuje wielką ciążową intrygę! Michał dowie się, że będzie dziadkiem i wyląduje w szpitalu!Pierwsza miłość: odcinek 2567 – intryga ciążowa Kaliny

W nadchodzących odcinkach serialu Pierwsza miłość, Michał (Wojciech Błach) dowie się od Krystiana (Patryk Pniewski), że będzie dziadkiem. Ta informacja wstrząśnie nim do tego stopnia, że niedługo później trafi do szpitala! Co dokładnie wydarzy się w 2567 odcinku serialu?

 

Do Krystiana zadzwoni Kalina i poprosi o spotkanie. Nastolatka w parku powie mu, że jest w ciąży i ma dopiero 17 lat! Zaproponuje rozwiązanie problemu: powie swoim rodzicom, że została zgwałcona, aby mogła dokonać aborcji. W międzyczasie Krystian wróci do domu. Przy stole będzie czekał na niego Michał, a młody Domański postanowi przekazać ojcu, że ten będzie dziadkiem.

– Będziesz dziadkiem.
– Co?! – Michał będzie niesamowicie zaskoczony i najwyraźniej niezbyt zadowolony.

Michałem ta informacja wstrząśnie do tego stopnia, że krwiak w jego mózgu pęknie i mężczyzna osunie się na podłogę. Wkrótce trafi do szpitala, gdzie będzie o krok od pewnej śmierci. Czy przeżyje? Jak Krystian poradzi sobie w roli ojca? Przekonamy się w nowych odcinkach.

Pierwsza miłość – nowe odcinki od poniedziałku do piątku, o godz. 18 w Polsacie

 

Zmysłowa Edyta Herbuś ma romans z dużo starszym mężczyzną!? Znalazła nową miłość?

Śmierć w polskich serialach. Imponująca lista bohaterów, którzy zostali uśmierceni na oczach widzów [ZDJĘCIA]

Zmiana emisji „M jak miłość”! Dramatyczny odcinek o śmierci Lucjana zostaje odłożony w czasie. Co się stało?

Czy śledzisz serial Pierwsza miłość?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×