Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 19.04.2018

Małgorzata Kożuchowska gwiazdą nowego serialu! Gdzie ją zobaczymy po „Drugiej szansie”?

Małgorzata Kożuchowska nowy serial


Nowy serial TVN-u z Małgorzatą Kożuchowską

O tym, że Druga szansa znika z anteny TVN-u mówiło się już kilka tygodni temu. Wiemy zatem, że na jesieni serial zastąpi powracający do ramówki hit stacji – Top Model. Informację o zakończeniu pracy na planie jednego z najpopularniejszych seriali ostatnich lat, poinformował Wirtualne Media Bogdan Czaja – zastępca dyrektora programowego TVN-u.

Choć losy Moniki Boreckiej wkrótce dobiegną końca, wiemy już, że TVN nie rezygnuje z dalszej współpracy z Małgorzatą Kożuchowską i szykuje nowy serial z jej udziałem. Nie wykluczone, że produkcję będziemy mogli obejrzeć już w wiosennej ramówce stacji w 2019 roku:

Chyba lepiej jak skończymy na takim poziomie zamiast wyciskać tę cytrynę („Drugą szansę”) do ostatniej kropli. Tym bardziej, że mamy już pomysł na nowy serial z udziałem Małgosi Kożuchowskiej i skupimy się na pracy nad tamtym projektem – powiedział Czaja, dodając: – O tym nowym projekcie poinformujemy za jakiś czas, pojawi się w ramówce najwcześniej wiosną przyszłego roku.

Czym tym razem zaskoczy nas TVN i Małgorzata Kożuchowska? Patrząc na świetne wyczucie władz stacji i niezwykły talent aktorski Kożuchowskiej, z pewnością widzowie mogą spodziewać się kolejnego hitu na lata.

Całą rozmowę z Bogdanem Czają przeczytasz tutaj.

Małgorzata Kożuchowska nie ma ostatnio szczęścia. Kolejny serial z jej udziałem zagrożony! Najpierw „Druga Szansa”, a teraz?

To już KONIEC „Rodzinki.pl”? Fani serialu lamentują! Małgorzata Kożuchowska wstawiła zdjęcie, które bardzo ich zaniepokoiło!

Małgorzata Kożuchowska nie bez powodu jest nazywana ikoną stylu. Nawet jej laptop to prawdziwa perełka!

Czy oglądasz serial „Druga Szansa”?Komentarzy: 1


Gość | 4 kwietnia 2018, 07:22

Już mam przesyt Pani Kożuchowskiej… tak jakby w Polsce nie było innych aktorów… masakra


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×