Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 17.01.2018

M jak miłość: Marcin przyprawi Artura o szybsze bicie serca! Niesamowity zwrot akcji w serialu!

Mikołaj Roznerski i Tomasz Ciachorowski


Kłamstwa Artura w M jak miłość wyjdą na jaw?

Nowe odcinki M jak miłość zobaczymy dopiero od 8 stycznia 2018 roku. Co producenci przygotowali dla widzów? Na pewno jednym z bardziej emocjonujących wątków będzie spotkanie Artura z Marcinem (Mikołaj Roznerski). Prawdopodobnie na jaw wyjdą wszystkie kłamstwa, które bohater Tomasza Ciachorowskiego wmawiał Chodakowskiemu.

Przypomnijmy, że Artur utrzymywał przed Marcinem, że Iza poroniła ciążę, dopuściła się zdrady i nie chce mieć nic wspólnego z byłym partnerem.

W jednym z kolejnych odcinków M jak miłość, z wizytą do domu Artura wpadnie matka Marcina – Aleksandra (Małgorzata Pieczyńska), która szybko dostrzeże w córce Kalskiej podobieństwo do syna. Sytuacja sprowokuje Artura do kolejnych kłamstw.

Jak wynika z ‚Kulis serialu M jak miłość”, gdy ten tylko dowie się, co się święci, postanowi zacząć szantażować Aleksandrę, która wyjawi prawdę jedynie Olkowi (Maurycy Popiel). Brat Chodakowskiego nie będzie mógł żyć w wiecznym kłamstwie. Czyżby Marcin miał się dowiedzieć od Olka o swoim dziecku? Do czego zdolny jest Artur, by tylko zachować tajemnicę i wciąż robić za ojca małej Majeczki? Na włosku zawiśnie jego relacja z Izą, która jest dla niego najważniejsza na świecie… – informują „Super seriale”.

Warto przypomnieć, że w wiosennej transzy serialu Iza otrzyma spadek po zmarłej babci. Przypływ gotówki sprawi, że bohaterka Adrianny Kalskiej, która jest uzależniona od finansowej pomocy Artura, zdecyduje się na rozstanie. Czy to oznacza, że wróci do Marcina?

M jak miłość: Marcin i Iza wrócą do siebie?! Wiemy, co wydarzy się w odcinkach po nowym roku!

Niepokorna gwiazda „M jak Miłość” i „Hotelu 52” po kilku latach powróciła odmieniona na celebryckie salony! Tylko my wiemy co się z nią działo w ostatnim czasie!

Zła wiadomość dla fanów „M jak miłość”. Serial znika z anteny

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 2


Gość | 30 grudnia 2017, 20:23

Czas najwyższy, żeby w końcu się zeszli…


Gość | 27 grudnia 2017, 21:40

Chyba po spadku ciotki a nie babci… zacznijcie weryfikować to wszystko bo już się śmiesznie zaczyna robić.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×