Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

M jak miłość: Natalka i Franek znikają z serialu! Ich małżeństwo szybko się rozpadnie!

Natalka i Franek znikają z M jak miłość


1339 odcinek M jak miłość

Dopiero co byliśmy świadkami pięknego ślubu Natalki (Marcjanna Lelek) i Franka (Piotr Nerlewski) w M jak miłość. Chociaż mogłoby się wydawać, że ich sielanka w ich małżeństwie będzie trwała długa, już wiemy, że nic z tego. Producenci zdecydowali się na tragiczny finał tego uczucia. Natalka i Franek rozstaną się.

W 1339 odcinku M jak miłość Natalka i Franek wyjadą w podróż poślubną w Bieszczady. Para na dłuższy czas zniknie z serialu. W tym samym odcinku Natalka pójdzie do Staszka (Sławomir Holland) i poprosi go o przeniesienie do jednostki w Bieszczadach.

Wiem, że tak będzie najlepiej dla mojej rodziny – wyzna bohaterka Marcjanny Lelek.

W górach rozegra się dramat, o którym widzowie dowiedzą się już tylko z opowieści Natalki. Franek już nigdy nie wróci do seriali, z kolei Natalka pojawi się dopiero w odcinkach emitowanych w 2018 roku.

Będziecie za nimi tęsknić?

1339 odcinek M jak miłość we wtorek, 19.12.2017, o godz. 20.50 w TVP2.

Gwiazda „M jak miłość” do szaleństwa zachwyciła się swoim serialowym partnerem! Szykuje się nowy gorący romans na salonach?

M jak miłość: Marcjanna Lelek przechytrzyła widzów! Natalka skrywała wielki ślubny sekret

Niepokorna gwiazda „M jak Miłość” i „Hotelu 52” po kilku latach powróciła odmieniona na celebryckie salony! Tylko my wiemy co się z nią działo w ostatnim czasie!

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 1


GośćPati | 30 listopada 2017, 19:29

Kocham cie Franek kochanie moje


Dodaj komentarz
×