Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 25.02.2018

M jak miłość: Wszyscy mówili o jej odejściu, a jednak nic z tego! Olga Frycz wraca do serialu i namiesza jak nikt inny!

Ola Frycz Ala M jak miłość


Olga Frycz wraca do M jak miłość

A jednak! Olga Frycz, czyli Ala, wraca do M jak miłość. Ciężarna bohaterka serialu sporo namiesza w życiu Pawła (Rafał Mroczek).

Ala do Polski przyleci z Markiem (Hubert Wróblewski), z którym zaszła w ciążę. Przypomnijmy, że Mark jest Brytyjczykiem, a Alę poznał w pracy. Po przylocie do Warszawy, Ala zadzwoni do szwagra – Piotra (Marcin Mroczek), którego poprosi o rozmowę. Spotkanie będzie miało miejsce w kancelarii i przebiegnie w nieprzyjemnym tonie, bowiem Ala chłodnym i stanowczym tonem oznajmi Piotrowi, że chce jak najszybciej rozwieść się z Pawłem.

Ala dopnie swego. Jeszcze tego samego dnia skontaktuje się z nią mąż, który poprosi o przyspieszony rozwód. Przy okazji powie jej, co o niej myśli. W 1334 odcinku M jak miłość padną bardzo nieprzyjemne słowa.

Po ciężkiej rozmowie Paweł spakuje się i wyjedzie do lasu, gdzie wpadnie w alkoholowy cug.

1334 odcinek M jak miłość w poniedziałek 4 grudnia 2017, o godz. 20.50 w TVP2.

Gwiazda „M jak miłość” do szaleństwa zachwyciła się swoim serialowym partnerem! Szykuje się nowy gorący romans na salonach?

M jak miłość: Marcjanna Lelek przechytrzyła widzów! Natalka skrywała wielki ślubny sekret

M jak miłość: Nie będzie pięknego powrotu do serialu. Barbara Kurdej-Szatan pojawi się na chwilę i pożegna z widzami

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 6


Gość | 29 listopada 2017, 23:23

Ja nie chcę więcej tej pani w serialu „M jak miłość”… Proszę o bardziej kobiecą, STARSZĄ i umiejącą wyrażać uczucia kobietę…A może Teresa ?, piękna, doświadczona i krzywdzona w życiu tak jak Paweł….


Gość | 29 listopada 2017, 23:18

Jesteście dziwni. Ona dawno odeszła z serialu i nie uczestniczy już od miesięcy w nagrywaniu nowych scen. To co oglądacie teraz zostało nagrane w maju i czerwcu 2017. ,,Ala” przyjedzie, porozmawia z Pawłem, rozwiedzie się, wyjedzie do Anglii i już nie wróci. I pewnie tak zakończy się wątek ,,Ali” w tym serialu.


Lipa | 29 listopada 2017, 22:05

Dokładnie! A tak się niby chciała odciąć od serialu i nie być z nim już kojarzoną..a tu lipa, cisza na morzu i z podkulonym ogonem musiała wrócić..i to bardzo szybko ..


Gość | 29 listopada 2017, 22:04

Ona wcale nie wraca.to tylko taki chwyt!


Gość | 29 listopada 2017, 19:42

Jak dla mnie ok będzie napięcie 🙂


Gość | 29 listopada 2017, 19:33

Ona chciała odejść z programu,ale nic z tego nie wyszlo,bo nie rozdzwonil się telefon z innymi rolami,i trzeba było wrocic!!!!


Dodaj komentarz
×