Szukaj
Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 18.11.2017

M jak miłość: Anna Mucha zemści się na niewiernym kochanku!

M jak miłość


M jak miłość – odcinek 1334: Magda zniszczy romans Olka i Anety

W M jak miłość Magda (Anna Mucha) będzie miała okazje zemścić się na Anecie (Ilona Lewandowska), która próbuje zniszczyć rywalce życie! Kochanka Olka (Maurycy Popiel) jest gotowa nawet odebrać Chodakowskiej syna! W 1334 odcinku w ramach rewanżu, Madzia opowie byłemu mężowi o wszystkich intrygach Kryńskiej

Po rozstaniu z Olkiem, Magda zaczęła układać sobie życie u boku Andrzeja. Tymczasem Aneta nie mogła znieść faktu, że lekarz zostawił byłej żonie mieszkanie. Kryńska cały czas jest przekonana, że to jej należy się lokal! Właśnie z tego powodu, Aneta zatruwała Chodakowskiej życie i próbowała nawet zrujnować jej związek z Budzyńskim (Krystian Wieczorek). Aneta w ramach zemsty nasłała na rywalkę opiekę społeczną twierdząc, że Maciek (Franciszek Przanowski) jest ofiarą przemocy domowej! Musicie przyznać, że nowa kochanka Olka to wariatka. Na szczęście Magda będzie miała szansę się odegrać.

Chodakowska odda Olkowi klucze do mieszkania. O wszystkim poinformuje też Anetę i powie, że od teraz liczy na spokój. Na dodatek Madzia postanowi donieść byłemu mężowi o wszystkich grzeszkach jego nowej wybranki. Czy Aneta będzie miała nauczkę?

M jak miłość odcinek 1334 w poniedziałek 4.12.2017, o godz. 20.50 w TVP2

Seksowna Katarzyna Cichopek kusi ponętnym biustem w jacuzzi! Męska część jej obserwatorów była wniebowzięta!

M jak miłość: Julka nie wytrzyma i wreszcie wyzna Pawłowi miłość! Czy pijany Zduński jest już gotowy na nowe amory?

M jak miłość: Werner już ne kocha Anny? Prawnik oszaleje na punkcie innej kobiety!

Lubisz Franka z „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×