Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 15.12.2017

M jak miłość: Madzia i Paweł znowu razem?! Anna Mucha wróci do swojej pierwszej miłości?

M jak miłość


M jak miłość – odcinek 1331: Magda wróci do Pawła?

Paweł (Rafał Mroczek) stacza się na dno. W 1331 odcinku M jak miłość, Magda (Anna Mucha) znajdzie go kompletnie pijanego na zapleczu bistro. Chodakowska zacznie pocieszać przyjaciela. Rozstanie z Alą (Olga Frycz) kompletnie go dobiło. Do tego wszystkiego by nie doszło, gdyby kilka lat wcześniej Madzia wzięła ślub ze Zduńskim. Pamiętacie?

Ala zdradziła Pawła na służbowym wyjeździe. Prawda pewnie nie wyszłaby na jaw, gdyby nie fakt, że Zduńska niedługo urodzi kochankowi dziecko. Paweł jest załamany. Informacja o ciąży Ali spadła na niego jak grom z jasnego nieba i dosłownie rozszarpała mu serce. Zduński marzył o dzieciach i szczęśliwej rodzinie, teraz stracił żonę, Basię (Gabriela Raczyńska) i marzenia o maleństwie. Paweł kompletnie nie radzi sobie z rozstaniem. Paweł będzie kompletnie pijany – codziennie będzie topił smutki w alkoholu. Chodakowska będzie chciała go pocieszyć, ale prawda jest taka, że po części i ona przyczyniła się do jego dramatu. Zduński nigdy nie miał szczęścia w miłości, ale gdy Magda zachorowała, był gotów poślubić ją tuż przed przeszczepem serca. Do ceremonii w szpitalu jednak nie doszło, bo znalazł się dawca i przyszłą pannę młodą przewieziono na salę operacyjną. Potem Magda ślubu już nie chciała…

Paweł związał się więc z Alą – która teraz niszczy mu życie, wijąc sobie gniazdko z kochankiem w Anglii. Niektórzy   mają jednak nadzieję, że Zduńki i Magda jeszcze będą razem. To jednak mało prawdopodobne. Chodakowska kocha Andrzeja (Krystian Wieczorek), a Pawłowi może zaoferować jedynie przyjacielską pomoc.

M jak miłość odcinek 1331 w poniedziałek 20.11.2017, o godz. 20.50 w TVP2

W M jak miłość pożegnano Lucjana. Gwiazdy wspominają Pyrkosza: „Będzie nam go brakować, takiej skały, na której stał cały dom”

M jak miłość: Anna Mucha zemści się na niewiernym kochanku!

Fani pożegnali Lucjana Mostowiaka. Odcinek, w którym zmarła ukochana postać z „M jak Miłość” osiągnął REKORDOWĄ oglądalność!

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×