Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Pamiętacie Karolinę Sawkę? Przepiękna gwiazda „W pustyni i w puszczy” wraca na ekrany! Dołączyła do obsady „M jak miłość”

Karolina Sawka w M jak miłość


M jak Miłość. Karolina Sawka dołączy do obsady

Znamy ją z roli rezolutnej Nel z legendarnej ekranizacji powieści Henryka Sienkiewicza W pustyni i w puszczy. Gdy miała 8 lat pokonała na castingu niemal 13 tysięcy rówieśniczek, a teraz? Karolina Sawka od czasu swojego filmowego debiutu wyrosła, wypiękniała i jest gotowa na podbój stolicy. Aktorka skończyła łódzką Filmówkę i przeprowadziła się do stolicy. Jak twierdzą najnowsze doniesienia, gwiazda dołączy do obsady M jak Miłość.

Karolina dostała rolę Kaliny Marczewskiej i jeśli wierzyć podanym przez produkcję informacjom, nieźle namiesza w życiu bohaterów – w szczególności Pawła Zduńskiego, który obecnie leży w szpitalu po niebezpiecznym wypadku samochodowym. Paweł próbował ominąć starszego mężczyznę, który wpakował mu się pod koła. Samochód wpadł w poślizg i z impetem uderzył w kontener z gruzem. Błyskawicznie zajął się ogniem, ale na miejscu czuwał Marcin (Mikołaj Roznerski), który wyciągnął Zduńskiego i zawiadomił służby ratunkowe.

Paweł przeżyje, ale niezbędna będzie operacja. W szpitalu odwiedzi go nieoczekiwany gość – Kalina jest wnuczką mężczyzny, którego Zduński uratował swoim bohaterskim manewrem. Postać Karoliny będzie chciała podziękować Pawłowi za ocalenie życia jej dziadka, który zmaga się ze starczą demencją. Paweł będzie nią zafascynowany, ale widzowie prędko dowiedzą się, że skrywa mroczny sekret.

Po odwiedzinach u Pawła Kalina przeprowadzi tajemniczą rozmowę telefoniczną, w której wyjawi rozmówcy, że znalazła „idealnego desperata ze złamanym sercem”. Czego może chcieć od Zduńskiego? W kolejnych odcinkach bez wątpienia nie obędzie się bez emocji.

Pierwszy odcinek z Sawką trafi na ekrany już 10 kwietnia.

M jak miłość: Paweł w tragicznym stanie trafi do szpitala! Czy przeżyje makabryczny wypadek?

To naprawdę ona? Gwiazda „M jak Miłość” oszalała! Co ona zrobiła ze swoją twarzą?!

M jak Miłość: Zrozpaczony Piotrek płacze przy łóżku poturbowanego Pawła. Straci brata?

Czy oglądasz „M jak miłość”?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

×