Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Miarka się przebrała! 15-letni syn Dominiki Ostałowskiej nieźle dał popalić tabloidom! A razem z nim Julia Wróblewska!

Hubert Zduniak, Dominika Ostałowska, Julia Wróblewska


Syn Dominiki Ostałowskiej nie płaci rachunków

Dominika Ostałowska dzięki roli w serialu M jak miłość zyskała ogromną rozpoznawalność. Gwiazda wciela się w postać Marty Mostowiak, której wątek ostatnio został ograniczony do minimum. Serialowa córka Barbary i Lucjana przebywa w Stanach Zjednoczonych, dokąd poleciała odwiedzić siostrę Małgosię. Nieoficjalnie jednak plotkuje się, że producenci chcą rozstać się z Ostałowską. Jeśli wierzyć w doniesienia tabloidów, sporo kontrowersji na planie wzbudzają problemy z sylwetką Dominiki, która po spektakularnej metamorfozie szybko przybrała na wadze.

Już wiadomo co dalej z Dominiką Ostałowską i jej rolą w „M jak miłość”! Producenci mają do niej żal

Wraz z wyciszeniem wątku bohaterki Ostałowskiej, tabloidy zaczęły plotkować o jej rzekomych problemach finansowych. Pojawiły się nawet głosy, że rachunki za aktorkę płci jej 15-letni syn – Hubert Zduniak. Chłopiec pracuje na planie seriali M jak miłość i Na Wspólnej.

Ile prawy jest w doniesieniach gazet? Nastolatek postanowił zabrać głos w sprawie. Hubert na swoim profilu na Facebooku opublikował emocjonalny wpis, w którym dementuje wszystkie krzywdzące informacje:

Nienawidzę opowiadać o swoim życiu prywatnym w Internecie, bo nigdy nie uważałem że to potrzebne. Niestety kolejny raz widzę jak ktoś pisze totalnie nie prawdziwe i szkodliwe rzeczy na temat mnie i mojej mamy. Powiem od razu, że NIGDY w życiu nie musiałem i nie muszę płacić za żadne rachunki mojej mamy, wszystkie pieniądze jakie dostaję z serialu moja mama przesyła na moje konto (…) Od 4-5 lat dostaję chyba największy hejt (tak odróżniam hejt od konstruktywnej krytyki) ze wszystkich dzieci w tym czymś szumnie zwanym show biznesem. Ludzie atakują mnie głównie za to jak wyglądam. 10-letnie dziecko, które patrzy na to jak strasznie ludzie, którym nic nie zrobił go nienawidzą, wcale nie czuje się dobrze. Ma to konsekwencje w następnych latach. Dosyć mocno obniżone poczucie własnej wartości i spory brak pewności siebie. Pewnie mogło być gorzej. Boli bardziej jak widzisz co ludzie wypisują o twojej mamie. Jedynym i najważniejszym człowieku dla mnie.

Słowami Huberta przejęli się jego znajomi, w tym Julia Wróblewska, aktorka serialowa i uczestniczka trzeciej edycji programu TVN Agent Gwiazdy:

Młody olej to i się nie przejmuj. Niestety taka jest cena pracy takiej jaką mamy i nic nie można z tym zrobić, mądrzy ludzie nie wierzą w takie bzdury.

Dominice gratulujemy bardzo dojrzałej postawy syna. Brawo.

M jak miłość: Dominika Ostałowska wraca do gry! Marta namiesza w związku Andrzeja i Magdy!

Wzruszona Dominika Ostałowska wspomina zmarłego Witolda Pyrkosza: „Mówienie o tych momentach jest krępujące” [WIDEO]

Już wiadomo co dalej z Dominiką Ostałowską i jej rolą w „M jak miłość”! Producenci mają do niej żal

Czy lubisz bohaterkę Dominiki Ostałowskiej z „M jak miłość”?Komentarzy: 2


Gość | 12 stycznia 2018, 08:46

sami na siebie to wszystko ściągają tak naprawdę. wystarczyłoby zadbać o swoje zdrowie, kupić slimunox żeby schudnąć trochę. później poszukać czegoś lepszego niż jakiś badziewny serial do pracy, po czym zacząć być docenianym zwyczajnie. a teraz za co? ani nic nie osiągnęli ani nie wyglądają ani nawet mili nie są.


Gość | 11 stycznia 2018, 15:17

Bardzo madry chlopak, widac, ze dobrze wychowany i ma odpowiednio poukladabe w glowie. Jakim trzeba byc zakompleksionym prymitywem by oceniac i krytykowac dziecko. Mlody, nie przejmuj sie tymi wszystkimi zazdrosnikami, nie dorastaja Ci do piet!:)


Dodaj komentarz
×