Szukaj
Szukaj
Dziś sobota, 17.03.2018

48-letnia Jennifer Lopez w zabójczej mini wybrała się z córkami na lody! Wygląda jak ich starsza siostra!

Jennifer Lopez i Alex Rodriguez na lodach


Jennifer Lopez i Alex Rodriguez z córkami na lodach

Od kiedy Jennifer Lopez i Alex Rodriguez zdecydowali się na okładkę i długi wywiad w Vanity Fair, stali się jeszcze bardziej interesujący i pożądani przez media. Para coraz częściej pokazuje się publicznie, jednocześnie powoli wprowadzając swoje rodziny między obiektywy i kamery. Rodriguez jest ojcem dwóch córek w wieku nastoletnim – Natashy i Elli, a Jennifer Lopez jest mamą 9-letnich bliźniaków ze związku z Markiem AnthonymEmmy i Maximiliana.

Ostatnio para wybrała się na kolację z córkami sportowca. Fani zaczęli zastanawiać się, dlaczego nie towarzyszyły im dzieci J.Lo. Zaczęto przekopywać internet w poszukiwaniu ostatnich zdjęć Jennifer z dziećmi, zastanawiając się, dlaczego artystka prawie nie pokazuje swoich pociech. Być może dlatego, a być może zupełnie przypadkowo, Lopez wzięła swoją i partnera córkę na lody.

Gwiazda w czarnej bluzie i mini zdawała się być nieco zirytowana obecnością paparazzi, ale dzieci na pewno były zachwycone wspólnie spędzonym czasem.

Jennifer Lopez rozpieszcza Britney Spears! Wysłała jej wypasiony prezent!

Jennifer Lopez w pierwszej sesji z ukochanym dla prestiżowego magazynu! Pozują w łóżku i nie szczędzą sobie namiętności!

Kim Kardashian, Jennifer Lopez, Rihanna i Beyonce retuszują swoje słynne pośladki? Gwiazdy w rzeczywistości wyglądają zupełnie inaczej!

Czy nowy chłopak pasuje do Jennifer Lopez?Komentarzy: 2


Gość | 9 listopada 2017, 00:39

Fajny ten koleś. Dałbym mu siebie chociaż mam zone


Gość | 8 listopada 2017, 09:44

Ten Meksykanin musi ja dobrze grzac.


Dodaj komentarz
×