Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Otylia Jędrzejczak wyeksponowała piękny ciążowy brzuszek. Krągłości pływaczki są naprawdę spore? [PAPARAZZI]

Otylia Jędrzejczak w ciąży - paparazzi. Zdjęcia 2017, fotki


Ciężarna Otylia Jędrzejczak pod Dzień Dobry TVN. Zdjęcia brzuszka

W polskim show-biznesie trwa prawdziwy baby boom. Niedawno mamami zostały Paulina Sykut czy Tamara Arciuch. Obie panie są pod wrażeniem córek. Tak samo jak i Natalia Kukulska. Rodzina gwiazdy powiększyła się o dziewczynkę.

Zobacz: Natalia Kukulska dopiero co urodziła, a już szuka niani. „Wymagania są spore”  

Swojego pierwszego dziecka spodziewa się z kolei Otylia Jędrzejczak. Pływaczka, wraz z ukochanym oczekują narodzin potomka. Otylia bardzo rzadko udziela wywiadów. Jeszcze mniej jest jej w mediach. Jędrzejczak postanowiła nie pokazywać się publicznie z brzuszkiem. Teraz jednak zrobiła mały wyjątek. Przyjechała więc na rozmowę do Dzień Dobry TVN. Gwiazda pod studiem w centrum stolicy zaprezentowała się fotoreporterom w długiej, ciemnej, ale i bardzo ciepłej kurtce. To pod nią skrzętnie ukrywała krągłości.

Jak na fakt, że Otylia urodzi już wiosną, to brzuszek ma naprawdę mały. Zobaczcie w naszej galerii zdjęcia gwiazdy w ciąży.

Zobacz: Otylia Jędrzejczak jeszcze nigdy nie powiedziała tak dużo o swojej ciąży: „Moim ulubionym imieniem jest…”. Zdradziła płeć? 

Zobacz także: Anna Lewandowska w pierwszym dużym wywiadzie o ciąży! „Byliśmy przeszczęśliwi, że to się udało”. Jak zareagował Robert? Kiedy poznamy płeć dziecka?

Otylia Jędrzejczak w ciąży - paparazzi. Zdjęcia 2017, fotki

Otylia Jędrzejczak w ciąży – paparazzi. Zdjęcia 2017, fotki

Czy chętnie czytasz artykuły na temat ciąż gwiazd?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×