Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 20.04.2018

Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak wróciły z Grecji. Na lotnisku czekali stęsknieni mężowie! [Paparazzi]

lotnisko


Radosław Majdan i Piotr Woźniak-Starak czekali na swoje żony na lotnisku

Małgorzata Rozenek-Majdan i Agnieszka Woźniak-Starak od tygodnia spędzały wakacje na Mykonos. Panie wcale nie leżały leniwie na plaży spędzając czas na popijaniu drinków z palemką. Wręcz przeciwnie były na obozie treningowym z Ewą Chodakowską.

Jednak wszystko co dobre szybko się kończy. Opalone i zadowolone wróciły dziś do Polski. Na lotnisku nie mogło oczywiście zabraknąć stęsknionych mężów. Małgorzata i Radosław Majdan bardzo żarliwie przywitali się. Gwiazda mogła nawet liczyć na pęk czerwonych róż.

Agnieszka nie zapomniała o dobrych manierach i przywitała się również z mężem koleżanki. Niestety jej powitanie z Piotrem Woźniakiem-Starakiem nie było aż tak gorące. Najwidoczniej są bardzo wstydliwi i zostawili to sobie na później 🙂 Radek wziął na siebie pchanie wózka z walizkami Małgosi. Agnieszka mogła za to liczyć na ochroniarza i wcale nie musieli przejmować się bagażami. Tylko pozazdrościć takiego pomocnika.

Wiedzieliście, że Panie aż tak zaprzyjaźniły się podczas programu Azja Express?

Zobacz: Agnieszka Woźniak-Starak grzmi na Instagramie: „Uwaga! Wracam!”. Komu dedykowała to zdjęcie z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na lotnisku

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na lotnisku

Oglądasz program „Azja Express”?Komentarzy: 2


Gość | 25 października 2016, 13:55

to ona ma syna??


Gość | 25 października 2016, 08:37

Czy syn cwanej szulimowej nie widzi ze ona go nie kocha?


Dodaj komentarz
×