Szukaj
Szukaj
Dziś środa, 21.02.2018

Przemysław Saleta ma słabość do pięknych kobiet! Jego nowa młodziutka partnerka jest śliczna!

Przemysław Saleta z nową partnerką


Przemysław Saleta z nową partnerką

Przemysław Saleta rzadko pojawia się w polskiej telewizji, co spowodowane jest jego życiem na drugim kontynencie. Sportowiec na co dzień mieszka w Tajlandii, do której uciekł po tym, jak wybory w Polsce wygrało Prawo i Sprawiedliwość. W 2016 roku na łamach Newsweeka Saleta tak skomentował swoją przeprowadzkę:

Jestem dumny z Polski i tego, że jestem Polakiem, ale wizja kraju, jaką forsuje obecny rząd, dumą już nie napawa.

Chociaż na co dzień Przemysław mieszka w Azji, to jego serce skradł nie kto inny jak piękna Słowianka. Saleta w towarzystwie nowej, sporo młodszej partnerki, pojawił się w studiu Dzień Dobry TVN, w którym razem z Joanną Jabłczyńską i Wojciechem Łopacińskim opowiadał o plusach życia w podróży.

Chociaż na wizji Przemysław wystąpił bez ukochanej, paparazzi uwiecznili parę na zdjęciach. Zakochani trzymając się za ręce opuścili studio znajdujące się w centrum Warszawy, a następnie wsiedli do czarnego, sportowego auta. Saleta jak prawdziwy dżentelmen otworzył drzwi ukochanej.

Czy tym razem tajemnicza brunetka będzie tą jedyną? Przypomnijmy, że Przemysław Saleta miał już dwie żony, a jego ostatnią wybranką była młodsza o prawie 20 lat Ewa Wiertel.

Przemysław Saleta wyprowadza się z Polski na drugi koniec świata. Wszystko przez rządy PiS

Jennifer Lopez w pierwszej sesji z ukochanym dla prestiżowego magazynu! Pozują w łóżku i nie szczędzą sobie namiętności!

Książę Karol i księżna Camilla złamali obowiązujące zasady! Dowodem są intymne zdjęcia zrobione przez paparazzi!

Czy prawdziwa miłość przezwycięży wszystko?Komentarzy: 6


pd | 6 grudnia 2017, 00:56

Spoko facet a skoro lubi młodsze to dlaczego ma nie miec,jego wybór


GośćAtylla | 3 listopada 2017, 11:38

Saleta ,nie ma czy zachwycić ,twarz brutalna ,odstraszająca ,nie ma na co patrzeć.Brzydki kawał chłopa.No i wczym się zakochać?????????????????


GośćA | 2 listopada 2017, 11:14

MLODE CZEPIAJA SIE STARYCH BYKOW WYCZUWAJA KTO MA DUZO KASY ! A CO DO ZAMIESZKANIA SALETY W AZJI DAJ BOZE JAK NAJDLUZEJ BY JUZ NIGDY NIE WRACAL DO POLSKI . BEDZIE ZMUSZONY NIESTETY NA DLUGO POZOSTAC W TAJLADNI NIE 4 LATA, A BYC MOZE NA 8 LAT HI, HI ! PIS SONDAZUJE WYSOKO I NIE ZANOSI SIE NA TRACH !


Gość | 2 listopada 2017, 09:45

Panienka wyglada jak absolwentka szkoly elementarnej.


Psycholozka | 2 listopada 2017, 09:41

Saletra jest tez autorem innej zlotej mysli, ze woli oszusta i zlodzieja od…… oszoloma. Tak jak latwo zdefiniowac zlodzieja to definiowanie przez amatora psychologi kto jest oszolomem je karkolomne.


Gość | 2 listopada 2017, 08:02

Niech ja karmi ,Ona mu pokaze gdzie raki zimuja .Widac po nim ze to ,,,,,,,,,


Dodaj komentarz
×