Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 20.02.2018

Paulina Krupińska nie przejmuje się chłodem. Wraz z partnerem zabrała dzieci do zoo!

Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z dziećmi w zoo


Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka z dziećmi w zoo

Jesienny chłód sprawił, że zwykle tłoczne ulice zaczynają się nieco wyludniać, jednak nieprzyjazna pogoda nie stanowi przeszkody dla Pauliny Krupińskiej i Sebastiana Karpiel-Bułecki. Szczęśliwi rodzice zostali przyłapani na spacerze z dziećmi podczas wycieczki do zoo.

Cała rodzina sprawia wrażenia bardzo szczęśliwej z czasu, który może spędzić razem. Dumny tata pilnuje bacznie wózka z najmłodszą pociechą, a Paulina tuli do siebie córkę. Takie obrazki i takie sielskie dni w wiecznie zabieganym, obładowanym obowiązkami życiu gwiazd nie są częste, więc nic dziwnego, że cała trójka wygląda na naprawdę zadowoloną. Mało które dziecko byłoby smutne w zoo, ale dla rodziców to także przyjemność.

Warta uwagi jest również stylizacja Krupińskiej, która w pudrowym różu wygląda naprawdę fenomenalnie. Zawadiacki kaszkiet do kompletu z jasnym płaszczykiem i szalikiem w tym samym kolorze podkręca cały look i nadaje mu charakteru.

A wy? Lubicie chodzić do zoo czy raczej nie?

Paulina Krupińska już po ślubie? Wszystko zdradził nam Staszek Karpiel-Bułecka! [WIDEO]

Wystarczyło jedno zdjęcie z synkiem aby Paulina Krupińska wywołała burzę w mediach społecznościowych! Internauci nie mieli litości dla szczęśliwej matki!

Gwiazdy na wyborach Miss Polonia 2017: Paulina Krupińska, Izabella Krzan, Rafał Maserak, Kajetan Góra z żoną

Czy Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka pasują do siebie?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×