Szukaj
Szukaj
Dziś wtorek, 23.01.2018

Mocne zdjęcie Paris Jackson! Córka Michaela pokazała intymny tatuaż. Naga fotka wywołała spore zamieszanie

Paris Jackson topless


Paris Jackson topless

Paris Jackson jest postacią coraz bardziej frapującą. Z jednej strony córka wielkiego gwiazdora i króla popu, z drugiej spokojna dziewczyna, która nie lansuje się za często na ściankach i przyjęciach, z trzeciej strony modelka i aktorka. Życie Paris budzi ciekawość i spore zainteresowanie, ale dziewczyna nie dąży by na siłę znaleźć się w jego centrum.

Jednak sława, zainteresowanie i fascynacja fanów wymagają tego, żeby raz na jakiś czas zaprezentować coś nieco szokującego i kontrowersyjnego. Paris często na swojego Instagrama wrzuca mądre sentencje, buddyjskie inspiracje czy pokazuje, gdzie ćwiczy jogę. Chwali się też tatuażami, których ma naprawdę pokaźną kolekcję. Ostatni jaki pokazywała w sieci to łyżeczka – taki sam wzór zrobił sobie zresztą Maculay Culkin, z którym gwiazdka zna się od wielu lat i ma wyjątkową więź.

Tym razem Paris wrzuciła zdjęcie naprawdę imponującego tatuażu: jest to siedem symboli siedmiu czakr; według niektórych religii czakra to ośrodek energetyczny w ciele, czyli miejsce, gdzie krzyżuje się wiele kanałów energetycznych i gromadzi się energia.

Paris Jackson wytatuowała sobie siedem czakr dokładnie wzdłuż mostka, wzór sięga niemalże do pępka i  przez sam środek ciała celebrytki. Zachwycona córka Michaela wrzuciła zdjęcie topless chwaląc się nową ozdobą. Chociaż zniknęło już ono z jej Instagrama, w sieci krążą screeny.

Grób Michaela Jacksona jest pusty! Matka gwiazdora ujawniła szokujące informacje na temat miejsca pochówku syna!

Paris Jackson topless

Paris Jackson topless

Paris Jackson - tatuaż siedem czakr

Paris Jackson – tatuaż siedem czakr

Nowy tatuaż Paris Jackson

Nowy tatuaż Paris Jackson

Kobiety z dużą ilością tatuaży: TAK czy NIE?Komentarzy: 1


Gość | 5 września 2017, 16:47

Pokazała piersi 😂 Dwa pryszcze to jeszcze nie piersi 😂


Dodaj komentarz
×