Szukaj
Szukaj
Dziś piątek, 23.03.2018

Będzie ślub! Gwiazda przyłapana na wybieraniu pierścionka zaręczynowego!

Nicole Scherzinger kupuje pierścionek


Nicole Scherzinger i Grigor Dymitrov kupują pierścionek zaręczynowy

Nicole Scherzinger to seksowna piosenkarka z nieco już zapomnianego zespołu Pussycat Dolls. Ognista frontmenka była łączona już z wieloma mężczyznami, ale jak do tej pory najgłośniej było o jej on-and-off związku z kierowcą rajdowym Lewisem Hamiltonem. Para była bardzo zakochana i planowali razem przyszłość, tylko niestety… zabrakło czasu. Z racji swoich zajęć narzeczeni widywali się bardzo rzadko, a coraz starsza Nicole zaczynała mieć z tym problem. Para ostatecznie rozstała się jakiś czas temu (po ośmiu latach!)  i każde poszło w swoją stronę, Lewis wrócił do swoich starych, kawalerskich nawyków – zaczął imprezować, a jego nazwisko łączono w romantycznym kontekście między innymi np. z Rihanną.

Tymczasem Nicole również zaczęła używać życia, a jej nazwisko z kolei łączono z Edem Sheeranem czy Harrym Styles’em. Ewidentnie młodsi kawalerowie to jest, co Nicole odpowiada, gdyż od jakiegoś czasu, całkiem oficjalnie gwiazda pokazuje się z Bułgarem Grigorem Dymitrovem, tenisistą. Grigor jest młodszy od Nicole o 13 lat, co innym mogłoby przeszkadzać, ale nie im! Para widywana jest na luksusowych wakacjach, Nicole bywa na meczach ukochanego, a on na jej występach.

Ostatnio paparazzi przyłapali zakochanych na romantycznym wypadzie do włoskiego Portofino. Była plaża, owoce morza, dużo przytulania i całowania, i przede wszystkim – kupowanie pierścionka! Oboje byli w strojach raczej casual, ale z uwagą wybierali odpowiedni klejnocik, a tenisista parokrotnie z ukontentowaniem poklepał Nicole po pupie.

Myślicie, że szykuje się ślub…?

Zobacz: TYLKO U NAS! Wiemy, co Radosław Majdan kupił Małgorzacie Rozenek w prezencie ślubnym. Na taki gest stać tylko najbogatszych

Nicole Scherzinger i Grigor Dymitrov kupują pierścionek

Nicole Scherzinger i Grigor Dymitrov kupują pierścionek

Jesteś po ślubie? Jak długo?Komentarzy: 0


Dodaj komentarz
×