Szukaj
Szukaj
Dziś niedziela, 18.03.2018

Ciężarna gwiazda głębokim dekoltem odwraca uwagę od zaokrąglonego brzuszka

Nicky Hilton w ciąży


Nicky Hilton w ciąży

Nicky Hilton to „ta spokojniejsza” siostra Paris Hilton – pierwszej naczelnej celebrytki w Hollywood, imprezowiczki i „IT Girl”. Nicky nigdy aż tak jak siostra nie epatowała życiem prywatnym i nie afiszowała się z tym, co się u niej działo. Wielkie zainteresowanie mediów wzbudziła jej pierwsza ciąża, podobnie jak narodziny w lipcu 2016 roku córeczki Lily Grace Victoria Rothschild.

Jak okazało się niedawno Nicky i jej bajecznie bogaty mąż ze znanej rodziny Rotschildów znowu oczekują potomka! Informacja ta ujrzała światło dzienne dwa miesiące temu, ale młoda mama stara się nie afiszować ze swoim stanem.

Paparazzi udało się jednak przyłapać ją na spacerze w Hollywood. Nicky miała na sobie czarną, krótką sukienkę z motywem wisienek i czarne szpiki. Podkreślona talia i wycięcie na wysokości piersi odwróciły uwagę od brzuszka.

Widać, że jest w ciąży?

Grzegorz Hyży zrobił przepiękne zdjęcie Agnieszce i jej córce! „Moje wszystko”

Nicky Hilton w ciąży

Nicky Hilton w ciąży

Czy planujesz w tym roku zajść w ciążę?Komentarzy: 2


tyśka | 12 września 2017, 13:59

Bardzo podobna do siostry, może nawet ładniejsza, bo wydaje się bardziej naturalna. Ciekawe czy rzeczywiście i Paris jest w ciąży? Może po urodzeniu razem skupią się na powrocie do figury z jakimiś tabsami jak iqacai? Fajna tak jej kreacja. Bardzo ładnie wygląda.


Gość | 12 września 2017, 09:02

Może chce się załapać na 500+ 😉


Dodaj komentarz
×