Szukaj
Szukaj
Dziś czwartek, 23.11.2017

Gwiazda „Agenta” zmieniła się nie do poznania! Wszystko przez nowe WŁOSY!

agent


Monika Mrozowska blondynką

Monika Mrozowska znalazła receptę na życie, o jakim marzyła. Spełnia się już nie tylko jako matka, aktorka, ale jako kucharka i pisarka. Mówi o sobie, że ma charakterek! Jest konkretna, zdecydowana, twardo stąpa po ziemi.

Nie lubię rozlazłości, braku zdecydowania, dzielenia włosa na czworo. Nawet, jeśli zdarzają mi się momenty zniechęcenia, szybko staję do pionu – mówi o sobie zdecydowanie Monika.

Marzyła kiedyś, że zostanie aktorką. Marzenie nie było na wyrost, miała talent, wygrała zdjęcia próbne do roli Majki w serialu „Rodzina zastępcza„. Na fali tego sukcesu, stanęła do egzaminów do warszawskiej szkoły teatralnej, ale nie została przyjęta. Skończyła 5-letnie studia magisterskie na kierunku pedagogiczno-plastycznym oraz studium ceramiczne, przez jakiś czas prowadziła z Maciejem Szaciłło, wówczas swoim mężem, firmę zajmującą się produkcją ceramiczną. Ale dopiero sztuka kulinarna i to w wersji wegetariańskiej okazała się jej pasją. Nie tylko wśród wegetarian uchodzi już za eksperta. Jest zapraszana do telewizji, na pokazy, organizuje warsztaty gotowania.  Mrozowska Udowodniła sobie i innym, że świat nie kończy się na aktorstwie, można znaleźć inną drogę.

Mrozowska była gościem sobotniego wydania DDTVN. Zaskoczyła wszystkich swoją metamorfozą. W śniadaniówce zaprezentowała się bowiem jako seksowna blondynka! Jak wam się podoba jej  nowy wizerunek?

Monika Mrozowska bierze ślub! Jak będzie wyglądała ceremonia i wesele?

Monika Mrozowska w DDTVN - jest teraz blondynką

Monika Mrozowska w DDTVN – jest teraz blondynką

Monika Mrozowska - Disney on ice

Monika Mrozowska – z dziećmi

 

 

Kariera czy macierzyństwo? Co wybrała(by)ś?Komentarzy: 4


Gość | 10 września 2017, 14:46

A fuj obrzydliwie


Gość | 10 września 2017, 11:28

Ta tęsknota za byciem blondynka doprowadza do posiadania na glowie kupy żółtego , suchego siana po uzyciu perhydrolu. Naprawdę nie warto!


Gość | 10 września 2017, 08:59

No tak. Nazwiska odmieniamy droga Redakcjo! Nie zapomnijcie o tym również wtedy, gdy będziecie pisać o ministrze Ziobrze!


Gość | 10 września 2017, 08:54

Czy ktoś w redakcji pani Jastrzębskiej mógłby pouczyć pana Brauna, że Monika Mrozowska gotowała na wizji z Maciejem Szaciłłą?


Dodaj komentarz
×